Žaliuzių centras LAURESTA | Visų rūšių žaliuzės, roletai, širmos, markizės, garažo vartai
Roletai

RoletaiPastaruoju metu dekoruojant namų interjerą vis dažniau atsisakoma užuolaidų, kurios pakeičiamos roletais, o konservatyvesni žmonės puikiai suderina ir vienus, ir kitus. Roletai ne tik puikiai atlieka tiesioginę užuolaidų funkciją, suteikia jaukumo, bet ir neužgožia erdvės.

Plačiau...

KLASIKINIAI ROLETAI

 

 Klasikiniai, arba paprasti, roletai yra valdomi grandinėle arba apatiniame profilyje esančia rankenėle. Šie roletai tvirtinami dviem laikikliais į lango rėmą, sieną ar lubas. Nuleidę šiuos roletus uždengsite ne tik patį langą, bet ir visą lango nišą.

Plačiau...

KASETINIAI ROLETAI

 

Šiuolaikiniams plastikiniams, mediniams ir aliumininiams langams arba durims „Lauresta" siūlo kelias kasetinių roletų sistemas: „Rollite", „Vega" ir „Elegance". Juos galima sumontuoti ir ant seno tipo langų, jeigu šie yra be pertvarų ir turi vientisą stiklą. 

Plačiau...

DVIGUBI ROLETAI ZEBRA

 

 Roletai ZebraZEBRA - tai naujo dizaino, pastaruoju metu ypač populiarūs roletai, kitaip dar vadinami "roletai diena-naktis". Pristatome naują, natūralios išvaizdos ir žemiškų tonų ZEBRA audinių kolekciją, suteikiančią interjerui subtilaus lengvumo pojūtį.

Plačiau...

ROLETAI NUO SAULĖS IR KARŠČIO

 

 Šiuolaikinių pastatų konstrukcijose naudojama ypač daug stiklo. Iš vienos pusės - gražu, iš kitos - gana problematiška. Vasaros metu patalpos stipriai prikaista, kartais nepadeda net kondicionavimo sistema, o tiesioginės saulės šviesa, skaistus dangus ir saulės apšviesti blizgūs fasadai kitapus gatvės ne tik verčia primerkti akis žiūrint pro langą, bet ir sukelia akinančius atspindžius, kurie apsunkina darbą. Tenka ieškoti efektyviausių priemonių nuo saulės ir karščio.

Plačiau...
Naujienos

Draugaukime Facebook'e!

2014.09.18

Roletai dar geresnėmis kainomis!

Roletų išpardavimas

Nuolaidos iki 65%! 

2014.05.02

NAUJIENA! Pristatome pavėsinę PERGOLA, skirtą visiems metų laikams!

PERGOLA

2014.04.17

PARODA VILNIUJE!

RESTA

Kviečiame pasimatyti parodoje "RESTA 2014" balandžio 24-27 d. Vilniuje!

Sprendimas: "Coral solutions"