Terasos šildytuvai

terasos sildytuvai „Norėčiau pasimėgauti šiltais vakarais savo terasoje dažniau, bet tas lietuviškas klimatas...“ Kažkur girdėta? Įsigiję terasos šildytuvą, vasaros sezoną savo kiemelyje galėsite atidaryti kur kas anksčiau, o mėgautis vyno taure terasoje bus jauku net krintant rudeniniams lapams. Terasos šildytuvai praverčia ir lauko kavinėms, siekiant prailginti vasaros sezoną. Beje, tai nėra taip brangu, kaip jums galėtų pasirodyti.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYTUVAI

 

Infroraudonųjų spindulių terasos sildytuvasInfraraudonųjų spindulių šildytuvas - kol kas moderniausias prietaisas savo srityje. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai išsiskiria tuo, kad jie šildo ne aplinką, o žmogaus kūną. Lauko terasose infraraudonieji šildytuvai yra itin efektyvūs - jų poveikis jaučiamas net iki 20 m2 plote, o skleidžiamos šilumos neblaško vėjas.

  

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra lengvi, jų dizainas elegantiškas ir modernus. Šildytuvų korpusai lenktų linijų, baltos spalvos, jie gali būti pakabinami ant sienos arba pastatomi ant žemės su specialiais stovais. Galimas nuotolinis valdymas.

  

Infraraudonųjų spindulių lauko terasos šildytuvai yra kelių skirtingų modelių pagal jų skleidžiamos šilumos plotą. Jų visų šiluminė galia 1,5 kW. Šie šildytuvai sunaudoja iki 60% mažiau energijos, lyginant su kitais šildymo būdais. Svarbiausia, kad nereikia laiko šildytuvui įkaisti - jis spinduliuoja maksimalią šilumą praėjus vos 1 sekundei po įjungimo.

  

Infraraudonųjų spindulių šildytuvo kaina - nuo 662 Lt (191,73 €), priklausomai nuo modelio. Norėdami sužinoti smulkesnę informaciją, susisiekite su mumis užpildę užklausą.

 

Infroraudonųjų spindulių terasos sildytuvasterasos sildytuvaisildytuvai terasai

 

Naujienos
Sprendimas: "Coral solutions"