Naujienos ir patarimai
2017.01.10

Patarimai, kaip išsirinkti roletus

 

Šiais laikais vis sparčiau keičiasi namų interjero idėjos, atsiranda vis naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau roletus kaip ir užuolaidas- jau galima vadinti tradiciniu langų uždengimo būdu.

Roletai yra bene populiariausias ir praktiškiausias būdas, padedantis apsisaugoti ne tik nuo saulės, nepageidaujamų žvilgsnių iš lauko, bet kartu saugantis ir asmeninį privatumą. Tačiau nederėtų pamiršt, kad roletai ne tik funkcionalūs, kambariui jie suteikia jaukumo, neužgožia erdvės, netgi yra praktiškesni nei užuolaidos - roletų tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa, juos lengviau prižiūrėti. Roletų pasirinkimas yra be galo didelis ir gerokai skiriasi nuo vos prieš dešimt metų buvusios pasiūlos. Vartotojai gali rinktis ne tik iš gausybės raštų, spalvų, bet ir skirtingų roletų tipų, kurie geriausiai atitinka jų poreikius. Tačiau į ką atkreipti dėmesį renkantis roletus?  Pateiksime keletą patarimų, kad juos išsirinkti būrų nesudėtinga ir palengvintų apsisprendimą.

 

roletai
 pigiausi roletai
 roletai akcija

Prieš renkantis roletus būtina žinoti, kokiai patalpai bus skirti šie langų uždengimai. Dažnai pagal kambario paskirtį renkamės ir pačius roletus. Miegamojo kambaryje patartina rinktis kiek tamsesnius, labiau saulę užtamsinančius audinius. Kaip pavyzdys galėtų būti šviesai nepralaidūs roletai, kurie pagal savo paskirtį labiausiai tiks miegamajam: jie pagaminti iš šviesos visiškai nepraleidžiančio audinio, todėl saulės spinduliai ar šviesa sklindanti iš lauko (gatvių žibintai, ryškus mėnulis ir t.t.) netrukdys mėgautis poilsiu.

 

nuolaidos
roletu ispardavimas
 

Svetainėje, virtuvėje dažniausiai netinka tokie patys roletai kaip ir miegamajame. Šiose patalpose tinka šviesesni audiniai. Taip pat šiose patalpose puikiai tiks roletai diena - naktis , nes gali atstoti dienines ir naktines užuolaidas. Šio tipo roletai gaminamos iš dvigubo audinio: turi permatomas ir nepermatomas juostas, todėl reguliuojant jų persidengimą galima įsileisti šviesos tiek, kiek norisi. Svarbus dalykas, kurį verta paminėti dėl roletų valgomajame, kad ritininių užuolaidų audiniai turėtų būti praktiški ir nedegūs.

geriausi roletai
 audiniai

Tuo tarpu, vonios kambaryje dažniausiai norisi ir šviesos ir privatumo, tad vienas iš sprendimų yra šviesai pralaidūs roletai , jais uždengus langą vis dar patenka šviesa, tačiau iš lauko pusės įžiūrėti galima nebent siluetą. Kitas, taip pat puikus variantas: roletai, kurie valdomi iš apačios į viršų. Šio tipo roletais galite uždengti dalį lango nuo apačios ir išvengti nepageidaujamų žvilgsnių.

roletu audiniai
 pigus roletai

Vienspalviai arba margi roletų audiniai derinami prie interjero, kad būtų išgautas vientisas kambario stilius. Margaspalviai roletų audiniai į patalpas įneš dinamikos, suteiks gyvumo, todėl geriausia juos rinktis vienspalviuose interjeruose. O štai vienspalvius audinius - priešingai, rekomenduojama rinktis prie ryškesnių interjerų.

Vaikų kambariui skirti roletai yra ryškių spalvų, marginti spalvotais piešinėliais. Tokie roletai kambaryje jokiu būdu neatrodys nuobodžiai, suteiks žaismingumo bei skatins kūrybiškumą. Tačiau nepulkite ir į kraštutinumą, nesirinkite itin  ryškių, rėkiančių spalvų. Tokiame kambaryje vaikas gali tapti neramus, daugiau verkti, tad svarbu, kad būtų ne tik estetiškai gražu, bet ir funkcionalu.

roletu katalogas

Gyvenamieji namai statomi gan tankiai, tad ne visuomet yra galimybė pasimėgauti gražiu vaizdu pro langą. Foto roletai - vaizdo pro langą patobulinimas. Tai gana dažnas pasirinkimas vaikų kambariui, dažniausiai renkamasi super herojų ar personažų nuotraukos, taipogi populiarūs lavinamieji vaizdiniai, kaip žaismingai pateiktos abėcėlės, daugybos lentelės nuotraukos ar pasaulio žemėlapiai. Nusprendus langą dekoruoti foto roletais, ypač svarbu atsižvelgti į interjerą, numatyti galimos patalpos pokyčius, pamąstyti ir apie tai, kad ekstravagantiškos nuotraukos ilgainiui gali atsibosti.

 

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA salonąatgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions