Naujienos ir patarimai
2017.07.14

Markizės - kai karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų

 

markizes

 
Karštą ir saulėtą dieną svajojate apie pavėsį šalia namų? Norite kieme ar terasoje susikurti jaukią poilsio oazę ir pasijusti tarsi sėdėtumėte siauroje Paryžiaus gatvelėje? Tuomet markizė yra pats tinkamiausias sprendimas!
 

 

Markizės vis dažniau naudojamos namų balkonuose ir terasose, restoranuose ar ofisuose. Gaminamos iš impregnuotos medžiagos, markizės puikiai apsaugo ne tik nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir nuo nedidelio lietaus. Terasinės markizės suteikia privatumo bei jaukumo vidiniams kiemeliams, balkonams, terasoms, puošniai atrodo ant visų tipų pastatų, o tuo pačiu pasižymi ir dideliu patikimumu. Prie namo sienos pritvirtinama konstrukcija išvažiuoja į priekį ir tvirtai laikosi atramų. Specialus markizių audinys apsaugo nuo alinančio karščio ar akinančios šviesos, o namų patalpas - nuo įkaitimo. Iš daugybės žaliuzių centro "Lauresta" siūlomų markizių audinių, spalvų bei raštų, kiekvienas išsirinks tinkamiausią ir savo namo eksterjerui suteiks originalumo bei naujų spalvų.

 

 

 markizes kaina  lauko markizes

 

Tiek balkoninės, tiek terasinės markizės gali būti su kasete arba be jos, taip pat galimos skirtingos valdymo variacijos: rankena, nuotolinis valdymas, saulės bei vėjo davikliai. Iš daugiau nei 100 žaliuzių centro „Lauresta" siūlomų markizių audinių spalvų bei raštų, kiekvienas išsirinks tinkamiausią ir savo namo eksterjerui suteiks originalumo bei naujų spalvų.

 

balkonines markizes

 

Markizių, kurias rasite žaliuzių centre "Lauresta" tipai:

 

TERASINĖS MARKIZĖS MALTA

markiziu nuolaida

 

Terasinė markizė Malta - naujas markizės modelis nedidelėms terasoms. Didžiulis pliusas - patraukli šių markizių kaina. Markizių Malta nešančioji konstrukcija yra supaprastinta - vertėtų į tai atkreipti dėmesį, ypač jei markizė didelių matmenų arba jeigu ją planuojama tvirtinti vėjuotoje vietoje.


TERASINĖS MARKIZĖS SILVER PLUS

akcija markizems

 

Terasinė markizė Silver Plus - puikus pasirinkimas nedidelei terasai namų kiemelyje uždengti.  Dėl lengvesnės konstrukcijos šios markizės atrodo grakščiai ir elegantiškai. Markizės Silver Plus - vienas populiaresnių modelių dėl savo aukštos kokybės ir prieinamos kainos.

 

TERASINĖS MARKIZĖS AUSTRALIA

 markiziu ispardavimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terasinė markizė Australia - tvirtos konstrukcijos markizė, pritaikyta didesnėms terasoms. Tinka ir komerciniams objektams.


TERASINĖS MARKIZĖS JAMAICA

pigios markizes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terasinė markizė Jamaica - sustiprintos konstrukcijos markizės, tinkančios didelėms terasoms. Dėl tvirtesnio rėmo ir alkūnių markizės Jamaica yra daug stabilesnės net ir esant dideliems gabaritams, atsparesnės vėjui.

 

TERASINĖS MARKIZĖS PALLADIO

markiziu ispardavimas

 

 

 

 

 

 

 

 

Terasinė markizė Palladio - tvirtos konstrukcijos kasetinės markizės terasai. Markizę suskleidus, jos audinys susivynioja į specialią kasetę, kuri apsaugo medžiaginę markizės dalį nuo dulkių ir drėgmės. Markizė Palladioreikalauja mažiau priežiūros - jos žiemos sezonui nebereikia papildomai uždengti.

 

TERASINĖS MARKIZĖS DAKAR

 markiziu audiniai

 

 

 

 

 

 

 

 

Terasinės markizės Dakar - tvirtos konstrukcijos terasinė markizė su pilna kasete, kuri paslepia ir audinį, ir alkūnes. Kompaktiška kasetė ne tik elegantiškai atrodo, bet ir yra funkcionali - apsaugo visą markizės konstrukciją nuo nepalankaus atmosferos poveikio.

 

BALKONINĖS MARKIZĖS

 markiziu mechanizmai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balkoninės markizės elegantiškos ir klasiškos, skirtos nedideliems balkonams uždengti. Maksimalus plotis 5 metrai.

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną .atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions