Plastikiniai PVC langai

GL SYSTEM-5

 

IGLO 5 langaiPlastikiniai PVC langai GL SYSTEM-5 yra sukurti vartotojams, kuriuos žavi funkcionalumas, estetika ir modernumas. Penkių kamerų lango profilis garantuoja stabilumą ir gerą šilumos bei garso izoliaciją. Mūsų siūlomi plastikiniai langai GL SYSTEM-5 atitinka aukščiausius funkcinius reikalavimus ir tuo pačiu metu užtikrina geriausią kokybę bei estetinį grožį.

  

 

PVC langai GL SYSTEM-5 išsiskiria šiomis savybėmis:

1. Ilgaamžiškumas. Didelė, papildomai sutvirtinta pagrindinė varčios ir rėmo kamera, pasižyminti puikiais profilio statiniais parametrais, pvc langai garantuoja ilgaamžiškumą. Dar vienas privalumas – spalvos stabilumas, nes langai neblunka, negelsta, ilgus metus išsaugo pirminę savo spalvą.

2. Kokybė. Gaminant plastikinius langus naudojamos naujausios technologijos, o kokybiški komponentai užtikrina aukščiausią langų kokybę, kurią patvirtina sertifikatas, išduotas Vokietijos Rosenheimo langų technikos institute. Be to, plastikiniai langai GL SYSTEM-5 atitinka tarptautinį EN 14351:1-2006 standartą.

3. Energijos taupymas. GL SYSTEM-5 penkių kamerų profilio konstrukcija ir standartinis stiklo paketas su šiltu plieniniu rėmeliu, kurio šilumos laidumo koeficientas 1.0 W/(m2K), garantuoja energijos taupymą ir optimalią temperatūrą. Aukščiausios kokybės konstrukcinių medžiagų ir EPDM izoliacijos naudojimas užtikrina langų apsaugą nuo vėjo gūsių ir padidina atsparumą lietaus vandeniui.

4. Saugumas. Mūsų plastikiniai langai gaminami iš aukščiausios kokybės GL SYSTEM profilių, kurių medžiagos itin kokybiškos ir yra 100 proc. perdirbami. Net standartinė šių langų komplektacija garantuoja išskirtinį saugumą. Langų profiliai yra su specialiais varčių ir rėmų plieniniais sutvirtinimais, kurie garantuoja jų stabilumą ir statiką. Apkaustai su priešįsilaužiminiais kaiščiais garantuoja puikią apsaugą nuo įsilaužimo. Taip pat, languose yra užraktas blokuojantis neteisingą rankenos padėtį bei varčios pakelėjas, leidžiantis lengviau uždaryti langus bei apsaugantis nuo sukrypimo.   

5. Estetika. GL SYSTEM langai yra naujoviški, funkcionalūs bei taupantys energiją, tačiau, be viso to, jie yra ir elegantiški! Langai gali būti trikampiai, keturkampiai, apvalūs trapeciniai, arkiniai. Sniego baltumo spalvos profilis ir plati spalvų paletė leidžia pasirininkti langą, labiausiai atitinkantį klientų tobulo lango įsivaizdavimą. Individualumą galima pabrėžti naudojant langų groteles ir įvairių spalvų stiklą.  

      

Privalumai:Brėžinys langai

  • 5 kamerų profilis, kurio storis - 80 mm, o bendras aukštis tik 116 mm. 
  • 5 kamerų profilis užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją, garantuoja stabilumą.
  • Galimybė rinktis iš 28 profilio spalvų.
  • Apkaustai su priešįsilaužiminiais kaiščiais garantuoja puikią apsaugą nuo įsilaužimo.
  • Padeda sumažinti šilumos energijos nuostolius.
  • Estetiška ir moderni lango išvaizda.   
  • Lengvą lango varstymą užtikrina varčios pakėlimo mechanizmas.
  • Stiklo paketo pasirinkimo galimybė iš 24 mm, 28 mm, 32 mm storio.   

 

Profilio spalvos

 

langai pvc

 

 plastikiniai pvc langai

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions