Naujienos ir patarimai
2017.06.06

Romanetės - moderni alternatyva medžiaginėms užuolaidoms

 

romanetes-lauresta

Užuolaidų eleganciją sujungus į vieną derinį kartu su roletų praktiškumu, gautume aukso viduriuką - moderniąsias romanetes. Romanetės itin vertinamos klientų, kurie savo namuose kuria unikalų ir išskirtinį interjerą. Šis langų dekoro akcentas ne tik suteikia estetinę naudą, bet ir tuo pačiu puikiai apsaugo namus nuo nepageidaujamų žvilgsnių bei intensyvios saulės.

 

 

Visų pirma, išvardysime, kokie yra romenčių privalumai:


• Patogu, praktiška ir funkcionalu. Romanetės yra elegantiška interjero detalė, o kartu ir puikiai apsaugo patalpas nuo tiesioginės saulės spindulių ir smalsių praeivių žvilgsnių.
• Romanečių audinys gali būti iš perregimos organzos ar iš tvirto gobeleno. Roletų audinys taip pat puikiai tinka romanetėms. Audinių įvairovė ir universalumas leidžia idealiai priderinti romanetes prie esamo interjero ir jį papildyti.• Galima derinti ir naudoti kartu su užuolaidomis ar roletais.
• Traukiant grandinėlę, romanetės audinys gražiai susiklostuoja
• Galima lengvai užfiksuoti bet kuriame pageidaujamame aukštyje.

• Paprasta audinio priežiūra. Audinį tereikia nuimti nuo mechanizmo ir atsargiai išskalbti gamintojų nurodytos temperatūros vandenyje.

 

 romaneciu ispardavimas

 

Romanetės kitaip nei užuolaidos neleidžia audiniui paslėpti visos sienos ir neužima daug vietos, todėl yra viena geriausių išeičių mažai patalpai. Atrodo, privalumų romanetės turi tikrai daug, tačiau pastebėjome, kad klientai nesiryžta naudoti romanečių, nes dažniausiai nesugalvoja, kaip būtų galima jas priderinti prie namų interjero. Jei ir jūs vis dar svarstote, ar įsigyti šį langų uždengimą, pateiksime keletą naudingų įžvalgų, tikimės, jos palengvins Jūsų apsisprendimą.

 

romaneciu pritaikymas

 

Dažniausiai romanetės yra naudojamos kaip naktinės užuolaidos, tačiau kai kurios iš jų gali atlikti naktinių ir dieninių užuolaidų funkcijas. Jei norite visiškai užtamsinti kambarį, rinkitės storesnės medžiagos romanetės audinį, dažniausiai siuvamos iš gobeleno ar šviesai nepralaidaus roleto audinio.

 

romaneciu privalumai

 

Jei norite audinio, kuris yra atsparesnis saulės spindulių poveikiui, galite rinktis roletinį audinį. Šis audinys pasižymi tuo, kad yra standintas ir papildomai impregnuotas.

 

 romaneciu prieziura

 

Dar vienas unikalus romanetės audinys - bambukinė medžiaga. Bambukines romanetes drąsiai galima derinti su medžiaginėmis užuolaidomis.

 

romaneciu audiniai


Kiekvienas romanetės spalvos lopinėlis, medžiagos faktūra ar raštas yra svarbūs aspektai kuriant harmoningą ir stilingą interjerą. Šį langų dekorą galima rinktis tiek prie baldų, sienų spalvos ar net smulkių interjero detalių.
Romanečių audinių įvairovė gali papildyti kitus kambario interjero elementus ir net tapti pagrindine patalpos detale.

 

lauresta romanetes


Elegantiškieji langų uždengimai gali tapti lyg tikrais meno kūriniais ant langų. Sugeriančiais ir šiek tiek praleidžiančiais dienos šviesa piešiniais jos atrodo dar įspūdingiau.

 

romaneciu dizainas


Miegamojo kambaryje romanečių spalvos ir raštai gali derėti prie patalynės ar atsikartoti grindyse.

 

dizainas


Derėti prie bendro interjero kolorito.

 

 spalvos


Valgomajame ar svetainėje romanetės gali pridengti saulės šviesą ar paslėpti nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

 

rastai

 

Puikus akcentas ir vaikų kambaryje.

 

ivarios


Jei sugalvojote romanetę siūtis patys, svarbu pasirinkti tinkamą mechanizmą, kuris užtikrintų tolygų romanetės klosčių kėlimąsi bei estetišką išvaizdą. Deja, didžioji dalis prekyboje esančių romanečių mechanizmų turi labai primityvius komponentus, todėl romanetės dažnai deformuojasi, jų kraštai keliasi nevienodai, o virvutė susipina ritėje ir užstringa.

 

Jei tikitės ilgaamžio ir poreikius atitinkančio gaminio, turite galimybę siūtis romanetę žaliuzių centre „Lauresta", prie kurios galėsite išsirinkti mūsų puikiai ištobulintą mechanizmą, pagal jūsų lango matmenis. Arba, jūs galite įsigyti tik romanetės mechanizmą, o pačią užuolaidą siūtis patys arba pas siuvėją.

 

geneva

 

Mūsų siūlomas romanetės mechanizmas su grandinėle yra vienas pažangiausių tokio tipo mechanizmų. Jis yra unikalus dėl ritės su guoliu, kurių dėka virvutė visados vyniojasi tolygiai ir nesipina, todėl užtikrina nepriekaištingą romanetės išvaizdą ir patogų naudojimą. Pagal užsakovo pageidavimą romanetės gali būti puošiamos įvairiomis dekoratyviomis detalėmis, pavyzdžiui spalvingomis virvelėmis.

 

Pagalvokite apie tai, kai pirksite romanetes savo būsto langams, tikimės, jog išsirinksite drąsų variantą ir būsite nustebinti gautu rezultatu.

 

 

 

 

Dėl romanečių ar kitų langų dekoravimo sprendimų siųskite užklausą, skambinkite arba nuvažiuokite į artimiausią LAURESTA salonąatgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions