Naujienos ir patarimai
2017.10.13

Stenkis ir tavo pastangos bus įvertintos" - susipažinkite iš arčiau su Vaidu Maziliausku iš „Laurestos" 

 

vaidas lauresta

Vaido Maziliausko, Žaliuzių centro „Lauresta" vadybininko iš Klaipėdos, darbo stažas jau siekia net 15 metų. Tai pirmoji ir vienintelė jo darbovietė.

 

„Labas rytas, mano vaikai!" - energingai sveikinasi Vaidas įlėkdamas į ofisą. Jei kolegų paprašyčiau apibūdinti Vaidą, visi sutartinai tartų vieną vienintelį žodį - „žaibas". Taip taip, tokią pravardę Vaidas užsitarnavo ne be reikalo. Jis toks greitas ir pilnas energijos, kaip žaibas, vieną akimirką gali girdėti jo šmaikščius juokus ofise, kitą jis jau pas klientą matuoja langus ir nuoširdžiai padeda išsirinkti langų dekorą. Man Vaidas atrodo kaip vienas iš tų žmonių, kurie yra savo vėžiose ir šiame darbe jaučiasi lyg žuvis vandenyje.

 

lauresta vadybininkas


Trumpai pakalbinau ir patį Vaidą, neslėpsiu, interviu metu juokiausi iki ašarų.


- Kokia gi Tavo eilinė darbo diena ir kas Tau labiausiai patinka šiame darbe?


- Atsikėlęs ryte einu po dušu, apsirengiu, pusryčių nevalgau, pasidarau šukuoseną ir važiuoju į darbą (juokiasi). Mano darbas prasideda 8 h ryto. Dažniausiai jau iš vakaro žinau, kur bus pirmieji vizitai pas klientus, juos suplanuoja pardavimų vadovė Daiva. Nuvykęs pas klientus matuoju langus, paskaičiuoju kainą, labai dažnai tenka patarti ne tik techniniais klausimais, tačiau ir padėti išsirinkti langų dekorą ar spalvą. Bendravimas su klientais yra neatsiejama mano darbo dalis. Apsilankęs pas vieną ar kelis klientus, važiuoju į ofisą. Pasisveikinu su kolegomis. Apžvelgiu tolesnius dienos darbus. Mano darbas vyksta griežtai pagal suplanuotą dienos grafiką, todėl dažniausiai skubu į susirinkimą, kurį veda direktorius. Susirinkimo metu aptariame visus didesnius projektus, svarbiausius darbus. O po susirinkimo vėl lekiu į objektus. Kiekviena mano darbo diena skirtinga, nei vienos dienos nėra tokios pat, kaip vakar, todėl man šis darbas ir yra įdomus. Ne veltui aš jį ir dirbu, ne tiek jau mažai, 15 metų su puse.


- Tiek klientai, tiek kolegos Tave mato energingą, visuomet linksmą, o koks tu būni po darbo? Ar turi kokį mėgstamą užsiėmimą, kuris padeda atsipalaiduoti po darbų?


- Po darbo būnu dar linksmesnis (juokiasi). Dažniausiai sukiojuosi namuose, tvarkau aplinką. Mėgstu sportuot. Vasarą žaidžiu futbolą, o žiemą krepšinį. Patinka ne tik žaisti, bet ir su draugais stebėti krepšinio varžybas. Su žmona turime tradiciją eiti kartą į dvi savaites į spektaklius, pramogaujame koncertuose. Tiesiog stengiamės per daug neužsisėdėti namuose.


- Žinau, jog turite dviejų metų sūnelį, ar labai pasikeitė gyvenimas po jo gimimo?


- Labai pasikeitė, sūnus į gyvenimą atnešė daugiau pastovumo. Gimus Ąžuolui, prasidėjo kitas mūsų gyvenimo tarpsnis, reikia rūpintis ne tik savimi, bet ir dar vienu žmogumi.


- O kuo tu vadovaujiesi gyvenime, koks tavo gyvenimo moto?


- Nežinau... Stenkis ir tavo pastangos bus įvertintos.

 

lauresta meistras


- Ko palinkėtumei savo klientams?


- Savo klientams palinkėčiau... Neskriausti taip, neprašyti tiek daug nuolaidų (juokiasi), ne visada pigus daiktas būna geras, kokybiškas. Manau, kiekvienas daiktas turi savo vertę, už kurią turi būti pasiruošęs sumokėti atitinkamą pinigų sumą.


Gal Vaidas iš pirmo žvilgsnio ir atrodo visada linksmas, šmaikštus, tačiau į savo darbą jis žiūri labai atsakingai ir visuomet stengiasi dėl kliento. Mes džiaugiamės, kad turime gyvybės pilną komandos narį, kuris ne tik puikiai atlieką savo darbą, bet ir šviežiomis, nuostabiai kvepiančiomis spurgomis pavaišina. Gal dėl to, jį taip visi ir mylime... ?

 

Roleta Žaliuzytė

 

 

Domina langų dekoravimo sprendimai, bet neturite laiko atvykti į LAURESTA saloną. Paskambinkite ir išsikvieskite vadybininką į savo namus ar biurą!

Paslauga NEMOKAMA.

 atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions