Naujienos ir patarimai
2016.01.12

2016 spalvų tendencijos namų interjere

 

roletu tendencijos

Šį 2016 metų sezoną spalvos nugabens mus į linksmesnę, kur kas labiau saulėtą vietą, kurioje jausimės laisvi ir turėsime daug progų išreikšti save tiek aprangoje, tiek namų interjere. Įvairių spalvų deriniai yra puikūs įrankiai, padedantys sukurti gražius, stilingus ir gaivius namus, tad pasidalinti 2016 metų spalvų derinių tendencijomis, pakvietėme interjero dizainerį, spalvų ekspertą Mykolą Steponavičių.

2015.11.27

Nauji roletų audiniai jau salonuose!

 

grazus roletai

Puiki naujiena, norintiems atsinaujinti savo langus ritininėmis užuolaidomis.

Roletų kolekciją papildėme naujais ir stilingais audiniais, tad pasirinkimas bus dar gausesnis! 

Svarbiausia ieškoti to, kas gražu ir patinka jums!

2015.10.05

Roletų valymo būdai

 

roletu valymas

Nors roletai nereikalauja ypatingos priežiūros kaip užuolaidos ar greitai apdulkančios žaliuzės, tačiau gan dažnai sulaukiame klientų klausimo, o kaip gi prižiūrėti ir valyti roletus, kurie dengia langą jau ne vienerius metus.
2015.09.11

Kaip apsaugoti žaliuzes nuo išdykėlių kačių?

 

 kaip-apsaugoti-zaliuzes-lauresta

 Tikriausiai visi esame girdėję ar matę tuos juokingus vaizdelius, kas nutinka po to kai išradingosios katės sugalvoja palaipioti žaliuzėmis, užuolaidomis.

 

 

2015.07.29

Kaip nepaklysti langų dekoravimo džiunglėse?

 

langu dekoravimas

Vertikalios, horizontalios, plisuotos žaliuzės, roletai, romanetės, širmos, užuolaidos... Nuo tokios pasirinkimų gausos ir galva gali susisukti! Ypatingai, jei "rūbus" langams renkates pirmą kartą. Tad pabandysime padėti Jums nepaklysti šiame pasirinkimų labirinte ir rasti tinkamiausią sprendimą. Juk lango dekoras yra visavertė interjero dalis, galinti suteikti novatoriškumo ar žaismingumo, vizualiai praplėsti erdvę bei suteikti patalpai naują gyvesnį veidą.
2014.12.11
Namų apsauga švenčių metu: ar jaučiatės saugūs?
 
 
 namu apsauga
Kasdien verčiame kalendoriaus lapus ir jaučiame kaip artėja gražiausios metų šventės. Jų metu lankome artimuosius, gimines ir draugus, tad dažnai nebūname namuose. Ar išvykdami iš namų jaučiatės saugiai?

atgal   1   ( 2 )   
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions