Apsauginės žaliuzės

apsauginės žaliuzės Apsauginės žaliuzės - viena iš žaliuzių rūšių, kurios dažniausiai montuojamos pastato išorėje. Apsauginės žaliuzės išpopuliarėjo dėl keleto atliekamų funkcijų: 

  • šiluminės bei garso izoliacijos,
  • apsaugos nuo atmosferos poveikio bei dulkių,
  • apsaugos nuo pašalinių žvilgsnių bei įsilaužimo.

apsaugines zaliuzes

Nors apsauginės žaliuzės patalpų saugumo atžvilgiu negali prilygti grotoms, dalis klientų jas renkasi būtent norėdami apsaugoti savo namus nuo įsilaužimo.

  

  • Pirmiausia, nuleistos apsauginės žaliuzės užsidaro aklinai ir neleidžia stebėti, kas vyksta patalpos viduje.
  • Antra, ilgapirščiai baidosi vien minties sugaišti daug laiko žaliuzėms išlaužti. Siekiant dar didesnio saugumo, žaliuzių apačioje montuojamas papildomas blokados mechanizmas, neleidžiantis žaliuzių jėga pakelti aukštyn.
  • Automatizuotos apsauginės žaliuzės turi „Atostogų" režimą, kurį įjungus, žaliuzės bus pakeliamos bei nuleidžiamos kasdien skirtingu laiku, retkarčiais vieną ar kelias žaliuzes paliekant išvis nepakeltas - taip sukuriama iliuzija, lyg šeimininkai nebūtų niekur išvykę.
  • Apsauginės žaliuzės dažnai kombinuojamos su namų signalizacijos sistema, taip išgaunant dvigubą efektą.
        

Apsauginės žaliuzėsApsauginių žaliuzių pagrindas - šarvas - gaminamas iš aliuminio profilio su poliuretano užpildu, kuris ne tik suteikia konstrukcijai tvirtumo, bet ir sumažina patalpos šilumos nuostolius iki 40%, kas labai aktualu šaltojo sezono metu, neleidžia patalpai įkaisti vasarą, bei taip pat yra puiki garso izoliacija. „Lauresta" siūlo 6 rūšių profilius apsauginėms žaliuzėms - priklausomai nuo norimo dengti ploto kvadratūros parenkamas vis platesnis, su tvirtesniu užpildu.
    

Apsauginės žaliuzės valdomos 2 būdais: rankiniu (su virvute, reduktoriumi arba spyruokliniu mechanizmu) arba automatiniu (su užraktu, jungikliu arba nuotoliniu pulteliu). Žaliuzes galima užprogramuoti taip, kad jos kas rytą reikiamu metu automatiškai pasikeltų, o vakare - nusileistų.

 

Apsauginės žaliuzės montuojamos į nišą, ant nišos arba integruojamos į fasadą (priekinė dėžės sienelė paslepiama po apdaila). Siūloma daugiau nei 30 spalvų paletė.

   

 zaliuzes apsaugai saugumo zaliuzes saugios zaliuzes  

    

Renkantis skirtingų gamintojų apsaugines žaliuzes, svarbi ne tik kaina. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį? Kaip žinia, kuo metalas storesnis, tuo jis sveria daugiau, taigi  siekiant įsigyti iš storo aliuminio pagamintas žaliuzes,  vertėtų atkreipti dėmesį į 1m2 šarvo svorį - juk nenorėtumėte, kad metalo sluoksnis jūsų apsauginėse žaliuzėse būtų plonytis lyg popieriaus lapas? 

   

„Lauresta" apsauginių žaliuzių gamybai naudoja firmos „Aluprof S.A." profilį, kurio charakteristikos pateikiamos žemiau esančioje lentelėje: 

 

apsauginiai roletai

 

  

roletai apsaugai apsaugos zaliuzes


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions