Apsauginės žaliuzės

APŠILTINTOS APSAUGINĖS ŽALIUZĖS REVO

 

Apsauginės žaliuzėsŽaliuzės REVO yra ypač šiuolaikiška potinkinė apsauginių žaliuzių sistema, išsiskirianti savo funkcionalumu ir nepriekaištinga išvaizda. Apsauginių žaliuzių REVO dėžė yra plastikinė, 3 kamerų ir apšiltinta iš vidaus, o speciali technologija leidžia ją pagal poreikį apšiltinti ją dar ir iš išorės. Tai lyg du zuikiai vienu šūviu - tobula pastato fasado išvaizda ir maksimali lango termoizoliacija.

   

 

 Revo dėžė be išorinio apšiltinimo  Revo dėžė su apšiltintinta priekine sienele Revo dėžė su apšiltintinta galine sienele Revo dėžė su pilnu apšiltinimu

  

 

Dar vienas šių apsauginių žaliuzių privalumas - viršlanginis montavimas. Žaliuzės REVO pritvirtinamos ant paties lango ir kartu su juo montuojamos į nišą. Dėl tokios dėžės padėties apsauginė žaliuzė leidžiasi prie pat lango, taigi, priderinus kreipiančiųjų spalvą prie rėmo, ji pilnai susijungia su langu ir tampa visiškai nepastebima. Prireikus techninio aptarnavimo, tą nesunkiai galima padaryti iš patalpos vidaus, nepažeidžiant apdailos.

  

Revo paletė apsaugines zaliuzes

 

Šiai integruojamai apsauginių žaliuzių sistemai gaminti naudojamas 37-45 mm aliuminio profilis. Maksimalus galimas aukštis - 3,55 m. Revo pasižymi ne tik puikiomis terminės izoliacijos savybėmis (iki 0,69 W/m2*K), bet ir 6 atsparumo vėjui klase.

     

Siekiantiems visiškos tobulybės - apsauginės žaliuzės su tinkleliu nuo vabzdžių, kuris susivynioja į tą pačią potinkinę apsauginių žaliuzių dėžę. Yra galimybė sumontuoti tiek vientisą, tiek atskiroms lango dalims pritaikytą tinklelį.

Apsauginės žaliuzės RevoRevo apsaugos zaliuzes su tinkleliu nuo vabzdžių


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions