Grotos

PLIENINĖS GROTOS CLARA

 

apsaugines grotos clara Lauresta“ siūlomos mikroperforuotos grotos CLARA gaminamos iš italų firmos „Pastore Chiusure di Sicurezza S.p.A.“ plieno juostų, kurios yra patentuotos dėl savo itin smulkios ir tankios mikroperforacijos. Grotos, pagamintos iš tokio tipo plieno, puikiai tinka vitrinoms uždengti - dėl mažyčių skylučių net 44 procentai bendro grotų ploto yra perregima, taigi vitrina atrodo vizualiai atvira.

       

Cinkuoto plieno grotos CLARA gali būti gaminamos iš 70 mm ir 10 mm pločio juostų, kurios yra dažomos milteliniu būdu bet kuria spalva iš RAL paletės, todėl jas nesunku pritaikyti bet kokiai vitrinai.

  

Plieninės grotos CLARA pagal savo techninius parametrus stipriai lenkia aliuminines. Tai, kad aliumininių grotų plotis ribojamas iki 7 metrų, o plieninės grotos gali būti net 11 metrų ir platesnės, rodo itin patvarią konstrukciją. Šios grotos yra neabejotinai saugesnės už įprastas aliuminines, nes jose nėra didelių angų, kuriomis mėgsta pasinaudoti ilgapirščiai. Mechaniniu požiūriu, šių grotų patikimumas yra taip pat žymiai didesnis nei bet kurio tipo aliumininių grotų, nes dėl pastarųjų kraštinių nevientisumo atsiranda trukdžių.

  

Vis dėlto, bet kokių grotų „širdis“ yra jų variklis. „Lauresta“ naudoja vienos patikimiausių firmų - SIMU - variklius, atitinkančius visas Europos saugumo ir kokybės standartus bei direktyvas. Siekiant klientui garantuoti optimaliausią kokybę, kiekvienas šios firmos pagamintas variklis yra testuojamas individualiai. SIMU variklių sistemos turi integruotą avarinį stabdį ir rankinį atidarymą. Žinoma, galimas ne tik automatinis, bet ir rankinis valdymas.

 

Plienines grotas CLARA esame įrengę prekybos centruose „Tilžė“ (Šiauliai), „Panorama“ (Vilnius), „Ozas“ (Vilnius), „Riga Placa“ (Ryga), „Big 2“ (Klaipėda), „Babilonas-2“ (Panevėžys).

   
 apsaugines grotos  grotos apsaugai
   saugos grotos
saugumo grotos   apsaugines grotos

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions