Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės Horizontalios žaliuzės atsirado apie 1770 m. Venecijoje (Italijoje), todėl Europoje jos ir vadinamos venecijietiškomis žaliuzėmis.  

   

Kalbama, kad garsus Venecijos pirklys kartą parsivedė gražuolę žmoną. Ši dienas praleisdavo žiūrėdama pro langą ir laukdama savo vyro grįžtant. Pirklys ėmęs pavydėti, kad pro šalį gondolomis praplaukiantys vyrai spokso į jo jaunutę žmoną, todėl visus langus uždarė langinėmis. Tačiau namuose nuolat tvyrojo tamsa ir pirkliui pagailo savo žmonos. Tada jis ir sugalvojęs žaliuzes, kad mylimoji galėtų džiaugtis dienos šviesa, bet daugiau nedžiugintų svetimų akių...

      

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą horizontalioms žaliuzėms. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

Horizontalios žaliuzės  Ilgainiui dėl savo efektyvumo tokios žaliuzės išpopuliarėjo ne tik Venecijoje, bet ir visame pasaulyje, o šiandien jau yra tapusios klasika.

 

Horizontalių žaliuzių privalumai:

 

  • Atspindi saulės spindulius ir šilumą
  • Padeda lengvai sureguliuoti patalpos apšvietimą
  • Elegantiška, dekoratyvi išvaizda
  • Ilgaamžės
  • Paprasta naudoti ir prižiūrėti
  • Žema kaina

Horizontalias žaliuzes pritaikysite bet kokiems langams ir bet kokiam interjerui. Firma „Lauresta" horizontalias žaliuzes gamina 16 mm, 25 mm 50 mm pločio aliuminines bei 25 mm ir 50 mm pločio medines juostas. Mūsų siūlomų spalvų gama itin plati, žaliuzių montavimo galimybes taip pat plačios (į nišą, ant nišos, tarp stiklų, ant rėmo ir t.t.), todėl nesunkiai rasite jums tinkamiausią variantą.

           

Be to, gaminame ir Europoje plačiai paplitusias išorines, ant fasado montuojamas horizontalias žaliuzes, kurios efektyviausiai saugo patalpas nuo įšilimo.

  

Horizontalios žaliuzes 

 Horizontalios žaliuzės
Horizontalios žaliuzes 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions