Horizontalios žaliuzės

ISOLITE

 

ISOLITE zaliuzes Naujos kartos horizontalios žaliuzės ISOLITE yra montuojamos tiesiai ant lango rėmo ir dėl specialių stygų lieka prigludusios prie stiklo bet kurioje lango pozicijoje. Svarbus Isolite pranašumas yra tai, kad viršutinis ir apatinis rėmeliai pagaminti iš aliuminio, nėra plieninių detalių, todėl šias žaliuzes galima montuoti vonioje ar virtuvėje, kur didesnis drėgmės lygis. Firma „Lauresta" garantuoja, kad ant šių žaliuzių net ir po ilgų naudojimo metų neatsiras rūdžių.

 

              

Žaliuzės ISOLITE tinka visiems šiuolaikiniams plastikiniams ar mediniams langams su stiklo paketu. Šios horizontalios žaliuzės valdomos vien tik grandinėle, kuria lengvai pakelsite ar nuleisite žaliuzes, pakeisite juostelių kampą.

     

ISOLITE privalumai:

 

  • Praktiška apsauga nuo saulės spindulių
  • Estetiška išvaizda
  • Ilgaamžės
  • Paprastas valdymas
  • Lieka laisva palangė      

Šios žaliuzės yra uždaresnės, nes vietoje virvutės, pervertos per aliuminio juostas įprastose žaliuzėse, čia naudojama tekstilinė 4 mm pločio juostelė, todėl skylučių beveik nesimato.

         

„Lauresta" taip pat siūlo ir šių žaliuzių PRIVATE sistemą, kuri padės jums dar labiau užtamsinti patalpą. Skirtingai nei kitose žaliuzėse, čia visiškai nesimatys skylučių, todėl žaliuzė iš lauko pusės bus nepermatoma. Tai ypač aktualu žemutinių aukštų gyventojams.

         

Žaliuzės gaminamos iš 16 mm ir 25 mm pločio aliumininių juostų, kurios yra padengtos antistatine ir neblunkančia dažų danga, todėl netraukia dulkių ir nepraranda savo spalvos dėl saulės ilgus metus. Siūlome platų spalvų pasirinkimą: juostos gali būti baltos, spalvotos, reljefinės, šlifuotos, perforuotos, poligrafuotos. „Lauresta" siūlo ir laminuotas medžio imitacijos horizontalias žaliuzes. Viršutinio ir apatinio žaliuzės profilių spalva - balta.

          

ISOLITE PLUS Naujiena „Laurestos" asortimente - žaliuzės ISOLITE PLUS. Tai atnaujinta ISOLITE sistema, turinti elegantiškus užapvalintus viršutinio profilio kraštus. Šie profiliai taip pat gali būti dengti medžio imitacijos laminatu.

        

Sistemos ISOLITE gamintojas - Čekijos firma „Isotra". „Lauresta" yra išskirtinis šių žaliuzių platintojas Lietuvoje.

 

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions