Horizontalios žaliuzės

TRADICINĖS HORIZONTALIOS ALIUMININĖS ŽALIUZĖS  

 

Tradicinės horizontalios aliumininės žaliuzės Tradicinės horizontalios žaliuzės gali būti tvirtinamos tarp stiklų, prie lango rėmo, lubų, prie sienos. Virvute ir lazdele jas galite lengvai pakelti ir nuleisti, užfiksuoti jums reikalingame aukštyje, pasukti tokiu kampu, kad į patalpą patektų norimas šviesos kiekis.

        

Tokios horizontalios žaliuzės tinka ir stoglangiams. Tuomet jos tvirtinamos su stygomis ir juda kartu su langu. Žaliuzės gali būti valdomos automatiškai jungikliu ar nuotolinio valdymo pulteliu.

                      

Tradicinės horizontalios aliumininės žaliuzės  Horizontalios žaliuzės gaminamos iš 16 mm ir 25 mm pločio aliumininių juostų, kurios yra padengtos antistatine ir neblunkančia dažų danga, todėl netraukia dulkių ir nepraranda savo spalvos dėl saulės ilgus metus. Siūlome platų spalvų pasirinkimą: juostelės gali būti baltos, spalvotos, reljefinės, šlifuotos, perforuotos, poligrafuotos.

      

„Lauresta" siūlo ir laminuotas medžio imitacijos žaliuzes. Viršutinio ir apatinio žaliuzės profilių spalva taip pat priderinama. Beje, profiliai yra pagaminti iš plieno.

       

„Lauresta" taip pat siūlo ir šių žaliuzių private sistemą, kuri padės jums labiau užtamsinti patalpą. Skirtingai nei kitose žaliuzėse, čia nesimatys skylučių, todėl žaliuzės iš lauko pusės bus nepermatoma. Tai ypač aktualu žemutinių aukštų gyventojams.

       

„Lauresta" taip pat gamina ir 50 mm pločio aliumininių juostų horizontalias žaliuzes.

 

Tradicinių horizontalių žaliuzių kaina - nuo 10,14 Eur/m2. Kaina priklauso nuo pasirinktų juostų bei pačios sistemos tipo. Norėdami sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą, skambinkite arba apsilankykite artimiausiame LAURESTA salone .

 

 Tradicinės horizontalios aliuminės žaliuzės   Tradicinės horizontalios aliumines zaliuzes   Tradicines horizontalios aliuminines zaliuzes


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions