Horizontalios žaliuzės

HORIZONTALIOS MEDINĖS ŽALIUZĖS 

 

Medinės horizontalios žaliuzės, 50mm; laminuotos; juostinės kopetėlėsHorizontalių medinių žaliuzių juostelėms gaminti naudojama kanadietiška liepa (basswood). Ši mediena pasižymi gebėjimu išlaikyti savo formą ir nesikraipyti. Ji taip pat nėra šakota, o pats medienos pluoštas yra švelnaus rašto. Medinių žaliuzių juostelės yra padengtos specialiu laku, kuris apsaugo nuo saulės blukinimo ir drėgmės.

  

Savo klientams siūlome medines žaliuzes iš dviejų skirtingų pločių juostelių. Siauresnės, 25 mm pločio juostelių medinės žaliuzės gražiai žiūrisi ant mažesnių langų, o platesnės, 50 mm pločio medinės žaliuzės labiau tinka didesniems plotams uždengti.
Medinės žaliuzės
Medines zaliuzes
zaliuzes is medzio 

  

Yra galimybė rinktis iš dviejų sistemų medinėms žaliuzėms: „Standard“ ir „Classic“. „Classic“ sistema išsiskiria autentišku senoviniu atviru mechanizmu - tokios medinės žaliuzės ypač dera prie klasikinio, Provanso ar vintage stiliaus interjero. Taip pat galimosMedinės horizontalios žaliuzės, 50mm; "Classic" sistema virvinės arba juostinės kopetėlės. Medines žaliuzes galime pagaminti ir su elektriniu valdymu.

  

Maksimalus leistinas medinių žaliuzių plotis - 2,80 m, rekomenduojamas aukštis - iki 2,5 m. Tačiau reiktų nepamiršti, kad pakeltos medinės žaliuzės paketas sudaro apie 20% jos viso aukščio, o 1 m2 svoris - apie 2 kg.  

 

Dėl konkretaus pasiūlymo siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

 

 

 

 25 mm medinių žaliuzų spalvų paletė

 

 medžio žaliuzės  medzio zaliuzes  2713 2715

 

50 mm medinių žaliuzių spalvų paletė

 

 naturalios zaliuzes  natūralios žaliuzės  zaliuzes is naturaliu medziagu  5015
 5016  5019  5020  5021
 5023  5024  5025

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions