Plisuotos žaliuzės

PLISUOTOS ŽALIUZĖS XL

 

Plisuotos žaliuzės XL Išskirtinė plisuotų žaliuzių sistema XL-Plisse sukurta atsižvelgiant į atsiradusį poreikį uždengti didelius vitrininius langus moderniuose namuose bei ofisuose. Unikalios ir ypač patrauklios išvaizdos plisuotos žaliuzės XL kiekvienam interjerui suteikia neprilygstamo žavesio. Šios plisuotos žaliuzės skirtos drąsiems žmonėms, sekantiems madą bei ieškantiems nestandartinių sprendimų namų ar biuro dizainui.

  

Plisuotos žaliuzės XL atrodo itin efektingai dėl griežtų 50 mm pločio plisuotų klosčių, kurios išlaiko tikslią savo formą nuo žaliuzės viršaus iki apačios, priešingai, nei įprastos, 20 mm plisuotos žaliuzės.

  

Viena žaliuze galima uždengti labai didelius, net iki 20 m2 plotus, o pakeltos žaliuzės paketo aukštis nesiekia net 10 cm. Priklausomai nuo kliento pageidavimo, šios plisuotos žaliuzės gali būti valdomos naudojant virvutę ar nuotolinio valdymo pultą.

          

Plisuotos zaliuzes XL Audiniai, naudojami plisuotų žaliuzių XL sistemoje, gaminami pritaikant pačias pažangiausias technologijas iš naujausių medžiagų, tarp jų - ir iš madingo glamour stiliaus perlinio atlaso. Kolekcijoje yra žakardinių ir lygaus audimo audinių iš natūralios medvilnės bei lino. Nedegūs, metalizuoti (šilumą atspindintys), šviesai pralaidūs audiniai gali būti lengvai pritaikomi moderniose biuro erdvėse.

       

Plisuotos žaliuzės XL-Plisse yra Nyderlandų kompanijos „Coulisse" gaminys. Žaliuzių centras „Lauresta" - šių plisuotų žaliuzių gamintojas išskirtinėmis teisėmis Lietuvoje ir Latvijoje.

        

 Plisuotos žaliuzės XL  Plisuotos žaliuzės XL  Plisuotos žaliuzės XL

 

Audinių katalogas

 geriausia kaina

XL-11 Leave

 nuolaida

XL-12 Leave

  pigiai

XL-13 Leave

pigios zaliuzes

XL-15 Bologna

pigus roletai

XL-16 Capri

zaliuzes akcija

XL-17 Capri

akcija

XL-18 Capri

roletai nuolaida

XL-20 Jaguard

pigus roletai

XL-21 Jaguard

XL-22 Jaguard

su nuolaida

XL-23 Jaguard

XL-25 Jaguard

XL-26 Jaguard

XL-27 Jaguard

XL-28 Jaguard

XL-30 Circles

XL-31 Circles

XL-32 Circles

XL-35 Paisley

XL-36 Paisley

XL-37 Paisley

XL-38 Paisley

XL-60 Como

 

 

XL-40 Firenze

 

XL-41 Firenze

 

XL-42 Firenze

 

XL-43 Firenze

XL-44 Firenze

XL-45 Firenze

XL-46 Firenze

XL-47 Firenze

XL-48 Firenze

 

XL-49 Firenze

 

XL-50 Firenze

 

 

  

*Šios nuotraukos yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo kompiuterio ekrano, audinių spalvos bei tekstūra tikrovėje gali nežymiai skirtis. Maloniai kviečiame apsilankyti "Laurestos" žaliuzių centruose ir išsirinkti audinį iš originalaus katalogo.

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions