Roletai

Roletai Pastaruoju metu dekoruojant namų interjerą vis dažniau atsisakoma užuolaidų, kurios pakeičiamos roletais, nors kai kurie puikiai suderina ir vienus, ir kitus. Roletai ne tik puikiai atlieka tiesioginę užuolaidų funkciją, suteikia jaukumo, bet ir neužgožia erdvės, taip pat taupo Jūsų laiką - jų nereikia skalbti (kaip užuolaidų).

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą roletams. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.  

 

Pasirinkę tinkamą roleto tipą ir atspalvį, vizualiai padidinsite mažą kambarį ar paaukštinsite lubas, suteiksite kambariui vientisumo įspūdį. Jais lengviau reguliuoti natūralios šviesos kiekį patalpoje ar apsisaugoti nuo nepageidaujamų žvilgsnių iš gatvės. Ne paslaptis, kad roletai yra ir praktiškesni nei užuolaidos - visi tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa.  

Roletai

 

Roletas - tai lango uždanga, kurios audinys naudojant mechanizmą suvyniojamas į ritinėlį ant vamzdžio lango viršuje. Firmos „Lauresta" siūlomi roletai lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango ir pagal kiekvieno poreikius. Roletai gali būti montuojami tiek prie medinių, tiek prie plastikinių langų, prie lango rėmo, ant sienos virš lango arba prie lubų, jie taip pat tinka stoglangiams.

          

Roleto audinys gali būti lengvas ir permatomas, tankus ir pritemdantis patalpą arba nepraleidžiantis šviesos. Roletus gaminame tekstilinius ir iš medinių bei bambukinių juostelių, siūlome itin plačią spalvų gamą, taigi lengvai išsirinksite jums tinkantį atspalvį. Daugumos roletų apačias galima iškarpyti pagal pasirinktą ornamentą ir dekoruoti pasirinktos spalvos nėriniuota juostele.

 

Roletai Tekstiliniai roletai gali būti vienspalviai, margi, žakardiniai, pagaminti iš medvilnės, lino ir poliesterio, taip pat yra ir nedegių audinių. Norėdami apsaugoti patalpą nuo saulės šviesos ir šilumos, tikriausiai pasirinksite išorinėje pusėje gumuotą audinį. Iš tokio audinio pagamintas roletas padės išlaikyti patalpoje žemesnę temperatūrą bei apsaugos interjero spalvas nuo išblukimo.

                         

Roletai, pagaminti iš medžio ir bambukinių juostelių, atrodo itin natūraliai, o kartu ir solidžiai. Jie puikiai tinka ir prie klasikinių baldų, ir prie madingo šiuolaikinio interjero. Tokie roletai patalpai suteikia prabangos, o medis - šilumos ir jaukumo. 

             

„Lauresta" siūlo keletą skirtingų roletų valdymo sistemų, esant poreikiui, galima pritaikyti ir automatizuotą valdymą.

 

 

 Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions