Roletai

DVIGUBI ROLETAI DIENA–NAKTIS

 

 Roletai ZebraDIENA–NAKTIS - tai naujo dizaino, pastaruoju metu ypač populiarūs roletai. Pristatome naują, natūralios išvaizdos ir žemiškų tonų diena–naktis audinių kolekciją, suteikiančią interjerui subtilaus lengvumo pojūtį.

  

Roletai ZebraDIENA–NAKTIS - tai dvisluoksnis roletas, gaminamas iš horizontaliai juostuoto permatomo ir nepermatomo audinio. Lengvai truktelėjus roleto grandinėlę, vienas audinio sluoksnis pasislenka ir langas užsitemdo, taip sukuriant diena–naktis efektą.


Paprasčiausias roletų diena–naktis audinys - standus, vienspalvis, su retu tinkleliu. Tačiau audinio juostos gali būti ir subtilesnės, primenančios natūralų pluoštą, lyg tai būtų pinta iš vytelių. Diena–naktis gali būti ir iš plonutės organzos, lyg užuolaidos.

 

Mūsų sezono naujiena - žakardinio audinio roletai diena–naktis su išaustu švelniu raštu, kuris atsikartoja ir ant skaidriosios audinio dalies. Be viso to, dabar diena–naktis gali būti ne tik horizontaliai dryžuoti - itin įdomų efektą sukuria natūralios išvaizdos audinyje vertikalia kryptimi įaustos dailios ažūrinės juostelės.

 

Galimos roletų variacijos - paprasti arba kasetiniai; montuojami ant lango, nišoje arba virš jos. Dėl naudojamų ištobulintų sistemų roletus diena–naktis pagaminti galime ypač didelio pločio (iki 2,40 m) ir aukščio (iki 4,00 m).

  

Roletai diena naktisRoletai Zebra

  

Roletai diena naktis
Roletai ZEBRA

 

Roletų diena–naktis audiniai:

ZEBRA audiniai

 

*Šios nuotraukos yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo monitoriaus, audinių spalvos bei tekstūra tikrovėje gali nežymiai skirtis. Maloniai kviečiame apsilankyti žaliuzių centruose „Lauresta" ir išsirinkti audinį iš originalaus katalogo. 

 

 

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions