Horizontalios žaliuzės

ISOSTYLE

 

ISOSTYLE zaliuzesNaujos kartos horizontalios žaliuzės ISOSTYLE yra montuojamos tiesiai ant lango rėmo ir specialių stygų dėka lieka prigludusios prie stiklo bet kurioje lango pozicijoje. Jos tinka visiems šiuolaikiniams plastikiniams ar mediniams langams su stiklo paketu. Šios žaliuzės valdomos vien tik grandinėle, kuria lengvai pakelsite ar nuleisite žaliuzes, pakeisite juostelių kampą.

 

ISOSTYLE privalumai:

  • Puiki apsauga nuo saulės spindulių
  • Stilinga išvaizda
  • Ilgaamžės
  • Paprastas valdymas
  • Lieka laisva palangė

Viršutinis ir apatinis žaliuzių profiliai pagaminti iš plieno. Jų spalvos: balta, smėlio, sidabrinė, šviesiai ruda, tamsiai ruda.

       

Žaliuzės gaminamos iš 16 mm ir 25 mm pločio aliumininių juostų, kurios yra padengtos antistatine ir neblunkančia dažų danga, todėl netraukia dulkių ir nepraranda savo spalvos dėl saulės ilgus metus. Siūlome platų spalvų pasirinkimą: juostelės gali būti baltos, spalvotos, reljefinės, šlifuotos, perforuotos, poligrafuotos. „Lauresta" siūlo ir laminuotas medžio imitacijos žaliuzes.

  

Šios žaliuzės yra uždaresnės, nes vietoje virvutės, pervertos per aliuminio juostas įprastose žaliuzėse, čia naudojama tekstilinė 4 mm pločio juostelė, todėl skylučių beveik nesimato.

     

„Lauresta" taip pat siūlo ir šių žaliuzių PRIVATE sistemą, kuri padės jums dar labiau užtamsinti patalpą. Skirtingai nei kitose žaliuzėse, čia visiškai nesimatys skylučių, todėl žaliuzė iš lauko pusės bus nepermatoma. Tai ypač aktualu žemutinių aukštų gyventojams.

 

ISOSTYLE gamintojas - Čekijos firma „Isotra". „Lauresta" yra išskirtinis šių žaliuzių platintojas Lietuvoje.

 

 

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną

 

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions