Roletai

KASETINIAI ROLETAI

 

kasetiniai roletai

Šiuolaikiniams plastikiniams, mediniams ir aliumininiams langams arba durims „Lauresta" siūlo kelias kasetinių roletų sistemas: „Rollite", „Vega" ir „Elegance". Juos galima sumontuoti ir ant seno tipo langų, jeigu šie yra be pertvarų ir turi vientisą stiklą. 

 

Išskirtinis šių roletų bruožas - audinys susisuka į viršuje esančią kasetę, kuri paslepia ruloną ir suteikia estetiškesnę išvaizdą.

        

Roletai plastikiniams langams yra montuojami prie varčios arba rėmo greta stiklo ir juda kartu su langu - atverčiant lango varčią, roleto audinys išlieka stabiliai prigludęs prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų. Pasirinkę šiuos roletus, suteiksite patalpai daugiau erdvės, nes lango niša ir palangė liks atvira. Taip pat dėl kreipiančiųjų nelieka tarpo kraštuose tarp roleto audinio ir lango, taigi, naudojant neperšviečiamą audinį, galima visiškai užtemdyti patalpą.

            

Svarbus pranašumas - montuojant tokius roletus nepažeidžiamas langas. Roleto kasetė varžteliais pritvirtinama tik prie stiklajuosčių, o kreipiančiosios yra klijuojamos.

 

Kasetinių roletų maksimalus aukštis - 1,95 m, plotis - iki 1,80 m.


  

VEGA

 

kasetiniai roletai

Roletai „Vega" itin patrauklūs dėl modernių kasečių užapvalintomis linijomis. Šie roletai turi stabdymo mechanizmą, leidžiantį sustabdyti roletą bet kokioje padėtyje neužfiksuojant valdymo grandinėlės.

 

Visi pagrindiniai roletų sistemos „Vega” komponentai aliumininiai: dažyti arba padengti medieną imituojančia plėvele, o valdymo mechanizmas bei antgaliai pagaminti iš aukščiausios kokybės atitinkamos spalvos plastiko. Aliumininė roleto kasetė prie lango tvirtinama varžteliais, o kreipiančiosios klijuojamos.

  roletai kasetiniai

Siūlome ir pigesnį šios sistemos variantą - pagamintą iš plastiko. Plastikinė kasetė „Vega” su plastikinėmis kreipiančiosiomis ant plastikinio lango žiūrisi itin gražiai - šie elementai lyg susilieja ir sudaro vientisą vaizdą.

 

Roletų „Vega" maksimalus aukštis - 1,95 m, plotis - iki 1,80 m. Šių roletų kaina - nuo 85,00 Lt (24,62 €) už bėginį metrą, papildomai - kreipiančiosios nuo 15 Lt/m (4,34 €/m). Kaina priklauso nuo pasirinkto audinio bei roleto matmenų. Norėdami sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą.

  

 VEGA VEGA


ELEGANCE

 

Roletas Elegance„Elegance" - savaime fiksuojantis audinį kasetinis roletas su grandinėle arba spyruokliniu mechanizmu. Roleto kasetė ir kreipiančiosios klijuojamos prie lango rėmo, todėl langas išliks visiškai nepažeistas.

 

Roletas EleganceKadangi roleto kasetė montuojama ne tarp stiklajuoščių, o virš stiklo, „Elegance" galima pritaikyti ir tokiems langams, kurie pertvaromis padalinti į kelias dalis. Dažniausiai pasitaikantys atvejai - balkono durys su horizontalia pertvara. Naudojant „Elegance", tokioms durims nereikia dviejų roletų.

 

Roletas EleganceŽaliuzių centro „Lauresta" klientai naudojasi išskirtine galimybe šį roletą montuoti lango apačioje, kambarį užtemdant nuo lango apačios į viršų - tai ypač patogu vonios kambaryje. Galime pasiūlyti ir neeilinį sprendimą - ant vieno lango sumontuoti du roletus, viršuje ir apačioje. Pavyzdžiui, vieną - su dalinai permatomu audiniu, antrą - užtemdantį.

          

Pagrindiniai komponentai pagaminti iš aliumininio, baltos, rudos spalvos arba anoduoti (aliuminio spalvos). Valdymo mechanizmas ir antgaliai pagaminti iš aukščiausios kokybės, atitinkamos spalvos plastikų.  „Elegance" roletų maksimalus aukštis - 2,10 m, plotis - iki 1,50 m.

 

Šių roletų kaina - nuo 102,00 Lt (29,54 €) už bėginį metrą, papildomai - kreipiančiosios 30 Lt/m (8,69 €/m). Kaina priklauso nuo pasirinkto audinio bei roleto matmenų. Norėdami sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą.


 
Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions