Roletai

ROLETAI, ROMANETĖS IR ŠIRMOS IŠ NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ

 

medines romanetesRoletai, romanetės ir širmos, pagamintos iš natūralių medžiagų, patalpai suteikia ypač daug jaukumo. Mūsų kolekcijoje - daugiau nei 30 skirtingų audinių iš medžio, bambuko ir kito augalinės kilmės pluošto.

   

Roletams ir romanetėms skirtoje bambuko bei medžio kolekcijoje yra 20 skirtingų tekstūrų natūralių audinių - tankesnių ar retesnių, ramių atspalvių ar net labai išraiškingų. Šių audinių kaina - nuo 52 Lt/m2 (15,06 €/m2). naturalios

  

Dar keliolika audinių - kolekcijoje „Nature Concept“. Tai plonas, elegantiškos išvaizdos audinys, kuris audžiamas iš specialiai paruoštų ir impregnuotų popieriaus juostelių, augalinio pluošto, medvilninių ir lininių siūlų. Šis audinys puikiai imituoja gaminį iš medžio vytelių ir tuo pačiu yra lengvas, elastingas ir išlaiko nekintamą formą. Ši medžiaga puikiai tinka roletams, romanetėms ir širmoms.

 

„Nature Concept“ kolekcija*:

naturaliu medziagu roletai

933

naturalus roletai

934

naturalios zaliuzes

935

zaliuzes is naturaliu medziagu

937

roletai is naturaliu medziagu

938

romanetes is naturaliu medziagu

939

naturaliu medziagu romanetes

967

bambukiniai roletai

968

bambukines zaliuzes

970

roletai is bambuko

971

zaliuzes is bambuko

972

romanetes is medzio

973

mediniai roletai

975

  

 

medines zaliuzesSvarbu paminėti, jog natūralaus pluošto audiniai (bambuko, džiuto, nendrių, medienos pluošto ir kt.), atsižvelgiant į medžiagos specifiką, gali turėti nedidelį atspalvio nevientisumą ar tekstūros nelygumus. Esant tam tikroms aplinkos sąlygoms (saulės intensyvumui, patalpos drėgnumui, vėdinimo ypatybėms ir kt.) šie gaminiai dėl savo natūralumo gali minimaliai deformuotis (išsigaubti, išsitempti, pašviesėti, patamsėti).

  

*Šios nuotraukos yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo kompiuterio ekrano, audinių spalvos bei tekstūra tikrovėje gali nežymiai skirtis. Maloniai kviečiame apsilankyti žaliuzių centruose „Lauresta" ir išsirinkti audinį iš originalaus katalogo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną

 

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions