Roletai

ROLETAI NUO SAULĖS IR KARŠČIO

 

roletaiŠiuolaikinių pastatų konstrukcijose naudojama ypač daug stiklo. Iš vienos pusės - gražu, iš kitos - gana problematiška. Vasaros metu patalpos stipriai prikaista, kartais nepadeda net kondicionavimo sistema, o tiesioginės saulės šviesa, skaistus dangus ir saulės apšviesti blizgūs fasadai kitapus gatvės ne tik verčia primerkti akis žiūrint pro langą, bet ir sukelia akinančius atspindžius, kurie apsunkina darbą. Tenka ieškoti efektyviausių priemonių nuo saulės ir karščio.

   

Norint sudaryti palankias sąlygas darbui ir poilsiui, reikia sumažinti kontrastą tarp už lango esančios aplinkos ir to, kas supa viduje esantį žmogų: kompiuterio ekrano, skaitomos knygos lapo, stalo paviršiaus, sienų ir t.t. Kad žmogui būtų jauku gyventi ir patogu dirbti, langai turi būti pritemdyti taip, kad praleistų pakankamą šviesos kiekį, tačiau nuimtų atspindžius ir neakintų.

                 

roletaiTokiose patalpose, o ypač biuruose, kuriuose dirbama kompiuteriais, „Lauresta" rekomenduoja montuoti specialiai tam pritaikytus roletus nuo saulės ir karščio, pagamintus iš audinio SCREEN arba plėvelės GLASGARD. Šie roletai visiškai tenkina Europos Komisijos direktyvos 90/270 EEC Saugos reikalavimus dėl darbo vietų prie monitoriaus. Joje teigiama, kad prie langų turi būti įrengtos priemonės, leidžiančios sumažinti dienos šviesos intensyvumą ir apsaugančios patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių, tačiau jos neturi trukdyti vizualiniam kontaktui su išoriniu pasauliu.

                

ROLETŲ AUDINIAI SCREEN VISION

         

roletaiIš audinio SCREEN Vision pagaminti roletai nuo saulės ir karščio puikiai pritemdo akinančią saulės šviesą, nuima atspindžius nuo ekranų ir sumažina patalpos įšilimą nuo saulės. Šio audinio ypatybė - tinklelio pavidalo audinys neužgožia vaizdo į lauką, tačiau puikiai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. SCREEN Vision yra 5% atvirumo faktoriaus, t.y, 95 % audinio yra uždara.

         

roletaiSunku patikėti, kad toks tinklelio faktūros audinys išvis gali tikti apsaugai nuo saulės? Žaliuzių centro „Lauresta" siūlomų SCREEN audinių struktūra tokia, kad saulės spinduliai per plyšius gali patekti tik tuomet, kai saulė yra žemai tiesiai prieš langą (vadinasi, apie 20 minučių ryte arba vakare, ir tik tada, jei nekrinta šėšėliai nuo priešais esančių objektų). Likusią dienos dalį, kai saulė yra aukščiau, spinduliai per plyšius nepatenka, nes audinio gijos meta šėšėlius viena ant kitos. Taigi, saulė nespigina, o iš patalpos vidaus matomas aiškus vaizdas į lauką.

        

roletaiItin svarbu, jog audinys SCREEN Vision yra vientiso audimo - jis audžiamas iš stiklo pluošto siūlų, aplietų PVC, todėl yra itin elastingas bei atsparus. Kiti panašūs audiniai būna išaudžiami ir tik tada apliejami PVC, todėl lūžta, jų negalima valyti. Tuo tarpu mūsų siūlomus audinius galite drąsiai plauti šiltu vandeniu ir muilu, jei reikia, net panaudoti šepetį (tačiau negręžti, palikti, kad išdžiūtų). Audiniai SCREEN Vision yra nedegūs bei neblunka.

     

Roletai, pagaminti iš audinio SCREEN Vision, saulės spindulius sugeria, atspindi ir tik mažą dalį jų praleidžia. Kiekvieno audinio charakteristikos yra individualios.

   

              

ROLETŲ AUDINIAI SCREEN2

      

glasgardAudinių SCREEN2 principas - atspindėti maksimalų kiekį saulės spindulių nuo balto išorinio paviršiaus bei žymiai sumažinti pralaidumą ir užtikrinti optimalią atspindžių kontrolę dėl jo pilkšvų vidinės pusės atspalvių. Šis audinys, priešingai nei SCREEN Vision, didžiąją dalį saulės spindulių atspindi, o ne sugeria (žr. lentelę žemiau), todėl patalpos, kuriose sumontuoti šie roletai, dar ir pastebimai mažiau įšyla.

        

roletaiŠie audiniai šiek tiek tankesni, jų atvirumo faktorius - 3%, t.y., 97% audinio yra uždara. Audiniai pagaminti tokia technologija, kad baltos gijos sudaro 88% išorinio paviršiaus, kuris yra atsuktas į saulę (balta spalva, kaip žinia, geriausiai atspindi saulės spindulius), o taip pat ir spalvotos gijos matomos 88% vidinio paviršiaus.

     

nuoAudinys SCREEN2 yra taip pat vientiso audimo - jis audžiamas iš stiklo pluošto siūlų, aplietų PVC, todėl yra itin elastingas bei atsparus. Kiti panašūs audiniai būna išaudžiami ir tik tada apliejami PVC, todėl lūžta, jų negalima valyti. Tuo tarpu mūsų siūlomus audinius galite drąsiai plauti šiltu vandeniu ir muilu, jei reikia, net panaudoti šepetį (tačiau negręžti, palikti, kad išdžiūtų). Audiniai SCREEN2 yra nedegūs bei neblunka.

     

Roletai, pagaminti iš audinio SCREEN2, saulės spindulius sugeria, atspindi ir tik mažą dalį jų praleidžia. Kiekvieno audinio charakteristikos yra individualios.

                

 

 

 PERMATOMI ŠVIESĄ IR KARŠTĮ ATSPINDINTYS ROLETAI GLASGARD

  

Roletai GlasgardŠie roletai gaminami iš specialios šviesą atspindinčios plėvelės Glasgard, kuri puikiai apsaugo patalpas nuo įšilimo ir kontroliuoja atspindžius. Ši medžiaga gaminama pagal sertifikuotą vokiečių technologiją, atitinkančią aukščiausius standartus.    

   

Vidinė plėvelės Glasgard pusė yra pilko atspalvio ir šiek tiek pritemdo patalpą, nors yra visiškai permatoma (iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg lango stiklas būtų tonuotas). Langas su Glasgard roletu iš lauko tampa nepermatomas, nes išorinė plėvelės pusė yra padengta specialiu veidrodiniu šviesą atspindinčiu sluoksniu, kuris atspindi saulės spindulius ir taip padeda išlaikyti žemesnę patalpos temperatūrą, kas yra ypač aktualu vasarą.

 

Roletas GlasgardDirbant kompiuteriu net ir ypač saulėtą dieną, jūsų akių nebevargins atspindžiai monitoriuje arba per tamsus ekranas saulėto lango fone. Tuo pačiu, patalpas kur kas mažiau įkaitins saulė - Plėvelė Glasgard sugeria 28%, atspindi 69% ir praleidžia tik 3% patenkančių saulės spindulių.

  

Glasgard taip pat yra puikus saulės filtras - blokuoja daugiau nei 99% žalingų UV spindulių. Pagal vokiečių atliktus tyrimus, naudojant Glasgard roletus, patalpos įkaitimas sumažėja iki 90%.

  

Žaliuzių centras „Lauresta" taip pat siūlo ir iš Glasgard plėvelės pagamintas vertikalias žaliuzes nuo saulės ir karščio.

      

 

 

 

 

AKLINAI ŠVIESĄ TEMDANTYS IR KARŠTĮ ATSPINDINTYS ROLETAI PRIMERA

 

Pristatome vokiečių gamintojo Junkers&Mullers audinių kolekciją PRIMERA. Tai ramių žemės atspalvių visiškai šviesai nepralaidūs karščiui ir šviesai atsparūs roletų audiniai. Išorinė šių audinių pusė padengta aliuminio sluoksniu, kuris itin gerai atspindi šviesą. Vasarą, kai taip svarbu kontroliuoti patalpų temperatūrą, bet kokio tipo langų, o ypač stoglangių roletai su šiais audiniais bus dar efektyvesni.

  

Audiniai Primera

 

Audiniai Primera 

*Šios nuotraukos yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo monitoriaus, audinių spalvos bei tekstūra tikrovėje gali nežymiai skirtis. Maloniai kviečiame apsilankyti žaliuzių centruose „Lauresta" ir išsirinkti audinį iš originalaus katalogo.

 

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną

 

 

 

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions