Romanetės

Romanetės

Romanetės - tai romėniškos užuolaidos, kurios išsiskiria dailiai klostėmis krentančiu audiniu. Jos pasirinktinai gali būti valdomos grandinėle arba virvute. Tai puiki alternatyva įprastoms užuolaidoms - jūsų namai atrodys jaukūs, elegantiški, o kartu ir modernūs. Naudodami specialų mechanizmą romanetę galime pakelti klostėmis į reikiamą aukštį ir užfiksuoti.

 

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą romanetėms. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną. 


Romanetės ypač mėgstamos dėl savo plataus pritaikymo - joms siūti gali būti naudojami tiek lengvi dieninių, tiek tankūs naktinių užuolaidų, tiek roletų audiniai iš džiuto ar bambuko. Pagal poreikį romanetės dažnai kombinuojamos su dieninėmis ar naktinėmis užuolaidomis, širmomis, roletais ar horizontaliomis žaliuzėmis. Dėl specialaus tvirtinimo romanetės audinys lengvai nuimamas nuo mechanizmo, kai prireikia jį išskalbti ar išvalyti.  


Yra žinoma bent 16 skirtingų romanečių tipų, kurie skiriasi audinio klosčių dydžiu, išdėstymu ir stiliumi. Lietuvoje kol kas populiariausios Pacifica, Austrian ir Flat Roman Shade:

 

Romanetės "Pacifica" AustrijetėsRomanetes Flat Roman Shade

Pacifica

Austrian

Flat Roman Shade

 

Siuvantis romanetę labai svarbu pasirinkti tinkamą mechanizmą, kuris užtikrintų tolygų romanetės klosčių kėlimąsi bei estetišką išvaizdą. Deja, didžioji dalis prekyboje esančių romanečių mechanizmų turi labai primityvius komponentus, todėl romanetės dažnai deformuojasi, jų kraštai keliasi nevienodai, o virvutė susipina ritėje ir užstringa.


„Lauresta“ jums suteikia galimybę rinktis labiausiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį. Jūs turite galimybę siūtis romanetę žaliuzių centre „Lauresta“, prie kurios galėsite išsirinkti mūsų puikiai ištobulintą mechanizmą, pagal jūsų lango matmenis. Arba, jūs galite įsigyti tik romanetės mechanizmą, o pačią užuolaidą siūtis patys arba pas siuvėją. 

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions