Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzėsVertikalios žaliuzės naudojamos įvairiausios paskirties patalpose. Jomis nesunkiai suteiksite solidumo ir elegancijos firmos biurui, sukursite jaukią ir ramią aplinką savo namuose. Šios žaliuzės švelniai išsklaido ir sureguliuoja per langus sklindantį šviesos srautą, sukuria naują išskirtinį interjerą.

 

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą vertikalioms žaliuzėms. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. 8 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną. 

          

Vertikalios žaliuzės Vertikaliomis žaliuzėmis galite uždengti ir nedidelį langą, ir visą stiklinę sieną, jos tiks ir modernioms, ir klasikiniu stiliumi įrengtoms patalpoms. Saulėtą dieną jos neleis patalpai per daug įšilti ir apsaugos jūsų baldus nuo išblukimo. Dėl savo paprastumo ir patikimumo, vertikalios žaliuzės yra viena populiariausių langų dekoravimo priemonių visame pasaulyje.

                

Vertikali žaliuzė - tai ant aliumininio bėgelio vertikaliai kabančios vienodo pločio juostos. Jos gali būti tekstilinės, plastikinės, medinės ar pintos iš siaurų medžio juostelių. Dėl specialaus mechanizmo jas galima sukioti 180° kampu, prireikus - atitraukti į vieną ar į kitą pusę.

    

Europoje labiausiai paplitusios tekstilinės vertikalios žaliuzės. Jų juostos pagamintos iš specialiai impregnuoto, standaus, ilgus metus nekeičiančio savo savybių audinio. Tai dažniausiai poliesterio, poliesterio su medvilne arba stiklo pluošto audiniai. Pastarieji yra nedegūs, o tai - būtina sąlyga visuomeninės paskirties objektams Vakarų Europoje. Olandijoje, o ypač Belgijoje, populiaresnės iš plastikinių juostų gaminamos žaliuzės. Jos dažniausiai būna 89 mm pločio, pagamintos iš aukštos kokybės PVC, kuris yra nedegus, lengvai valomas ir antistatinis. Jomis galima visiškai užtemdyti patalpas.

  

Lietuvoje vertikalioms žaliuzėms dažniausiai naudojamos 127 ir 89 mm pločio tekstilinės juostos. Nedidelių matmenų žaliuzė estetiškiau atrodys pagaminta iš siauresnių juostų. Firma „Lauresta" gamina ne tik stačiakampes, bet ir trapecijos, trikampio bei įvairiai lenktų formų žaliuzes.

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions