Vertikalios žaliuzės

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS GLASGARD

 

Vertikalios žaliuzės Glasgard Žaliuzės Glasgard praleidžia tik 3% iš išorės patenkančių saulės spindulių, tuo pačiu jūsų neatitverdamos nuo išorinio pasaulio. Iš patalpos per langą matysite kiek patamsintą vaizdą (lyg langas būtų tonuotas), iš lauko pusės - veidrodinį paviršių.

                      

Dirbant kompiuteriu net ypač saulėtą dieną, jūsų akių nebevargins atspindžiai monitoriuje, taip pat ir televizoriaus ekranas nebeatrodys per tamsus saulėto lango fone. Tuo pačiu, patalpas kur kas mažiau įkaitins saulė. Taip pat tai yra puikus saulės filtras - blokuoja daugiau nei 99% žalingų UV spindulių.

      Vertikalios žaliuzės Glasgard

Žaliuzės Glasgard - tai įprastinė vertikalių žaliuzių sistema, kurioje vietoje audinio naudojama speciali, šviesą ir šilumą atspindinti Glasgard juosta. Tai daugiasluoksnė, tik 0,2 mm storio skaidri medžiaga, kurios vienas iš sluoksnių - ypač plona aliuminio plėvelė. Medžiaga buvo sukurta JAV, vykdant kosminių skrydžių programą, vėliau pradėta naudoti ir civiliniams tikslams. Glasgard juosta yra ekologiškai švari, mechaniškai tvirta, atspari bet kokiai aplinkai, netraukia prie savęs dulkių.

      

Praktiškiems žmonėms: jeigu jūsų biure ar bute įrengtos vertikalios tekstilinės žaliuzės, bet jos negelbsti saulėtą dieną, „Lauresta" pagamins tokioms žaliuzėms „vasaros" komplektą - Glasgard juostas. Rudeniui atėjus jas padėsite į spintą ir vėl pasikabinsite tekstilines juostas.

              

Glasgard žaliuzės visiškai tenkina Europos Komisijos direktyvos 90/270 EEC Saugos reikalavimus dėl darbo vietų prie monitoriaus. Joje teigiama, kad prie langų turi būti įrengtos priemonės, leidžiančios sumažinti dienos šviesos intensyvumą ir apsaugančios patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių. Tačiau jos neturi trukdyti vizualiniam kontaktui su išoriniu pasauliu.

 

Žaliuzių centras „Lauresta" taip pat siūlo ir iš Glasgard plėvelės pagamintus roletus.

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA salonąatgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions