Vertikalios žaliuzės

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS IŠ NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ

 

Vertikalios medinės žaliuzės džiutoVertikalios žaliuzės iš pinto medžio juostų - jaukumo, solidumo ir prabangos suteikiantis patalpos aksesuaras. Medinės vertikalios žaliuzės puikiai tinka prie klasikinių baldų, o madingam šiuolaikiniam interjerui suteikia nepakartojamos natūralaus medžio šilumos. „Lauresta" siūlo vertikalias žaliuzes iš pintų medžio, bambuko vytelių, džiuto ir kitokio augalinės kilmės pluošto.

    

Medinės vertikalios žaliuzėsMedinių vertikalių žaliuzių gamybai pinto medžio juostas „Lauresta" importuoja iš Prancūzijos, iš vienintelio Europoje tokių medžiagų gamintojo. Jos pagamintos iš plonų medvilnės siūlais perpintų raudonmedžio arba eglinių juostelių. Juostos yra 127 mm pločio, natūralių spalvų arba dažytos.

  

Vertikalių žaliuzių kolekcija „Nature Concept" - tai plonas, estetiškos išvaizdos audinys, kuris audžiamas iš specialiai paruoštų ir impregnuotų popieriaus juostelių, augalinio pluošto, medvilninių ir lininių siūlų. Šis audinys puikiai imituoja gaminį iš medžio vytelių ir tuo pačiu yra lengvas, elastingas ir išlaiko nekintamą formą. Šios juostos yra siauresnės, 89 mm pločio.

  

Vertikalios medinės žaliuzėsVertikalios žaliuzės iš džiutoVertikalios medines zaliuzes

 

Vertikalių medinių žaliuzių kaina - nuo 52,13 /m2, žaliuzių iš džiuto - nuo 33,31/m2. 

 

 

Domina? Siųskite el. užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną

 


atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions