Vertikalios žaliuzės

 PLASTIKINĖS VERTIKALIOS ŽALIUZĖS 

 

Plastikinės vertikalios žaliuzės Plastikinių vertikalių žaliuzių juostos net ir esant dideliems temperatūros svyravimams nesideformuoja, nebijo drėgmės, netraukia prie savęs dulkių, į jas neįsigeria kvapai. Juostas labai lengva valyti, jas nuėmus nuo žaliuzės rėmo galima drąsiai plauti bet kokiomis neagresyviomis plovimo priemonėmis.

               

Plastikinės vertikalios žaliuzės

Dėl šių savybių plastikinės vertikalios žaliuzės idealiai tinka patalpose, kurioms keliami aukšti sanitariniai reikalavimai. Jos nepakeičiamos įvairiuose medicinos kabinetuose, drėgnose patalpose. Namie - tiks vonios kambariui, taps lengviausiai prižiūrima užuolaida virtuvėje, ypač jeigu naudojatės dujine virykle.

              

Žaliuzių centro „Lauresta“ plastikinių žaliuzių kolekcijoje yra šviesai nepralaidžių juostų, kuriomis galite visiškai užtemdyti patalpas. Yra juostų su siaurais, šviesai pralaidžiais ruoželiais, per jas neįmanoma nieko pamatyti, bet dienos metu uždarius tokią žaliuzę, patalpoje bus pakankamai šviesu. Tai praktiškiausias sprendimas vonios kambariui.

                          

Mūsų naudojamos plastikinių žaliuzių juostos yra nedegios, atitinka M1, B1 klasės reikalavimus. Dėl nedidelės kainos, tai yra pigiausia aukštus saugumo reikalavimus atitinkanti langų dekoravimo priemonė.

                   

Šitos rūšies žaliuzėse naudojama ta pati konstrukcija, kaip ir tekstilinėse. Plastikinės yra tiktai juostos. Jos yra 89 mm pločio, pagamintos iš aukštos kokybės PVC žaliavos. „Lauresta“ importuoja Belgijoje gaminamas firmos „Lecluyse“ plastikines žaliuzių juostas. Šios firmos produkcija - aukščiausios kokybės gaminiai, kurių sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų cheminių elementų, jie nedegūs, ilgaamžiai.

 

Plastikinių vertikalių žaliuzių kaina - nuo 22,00 € /m2. Kaina priklauso nuo pasirinktos juostos rūšies bei pačios sistemos tipo. Norėdami sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną .atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions