Vertikalios žaliuzės

VIRVELINĖS VERTIKALIOS ŽALIUZĖS

 

Virvelinės vertikalios žaliuzės Virvelinės žaliuzės, jau seniai atsiradusios Rytuose, ima populiarėti ir Lietuvoje. Jos tik šiek tiek pritemdo kambarį, leidžia orui laisvai cirkuliuoti ir suteikia egzotišką išvaizdą.

             

    

Virvelinės žaliuzės savo išvaizda  nesiskiria nuo virvelinių užuolaidų,  tačiau turi savo pranašumų - jas galima nesudėtingai valdyti pagal poreikį ir jos gerokai tankesnės už užuolaidas, nes yra dvisluoksnės. Virvelinės žaliuzės gaminamos vertikalių žaliuzių principu, todėl jos  valdomos virvute, lengvai atitraukiamos į šonus arba pasukamos.

 

Virvelinės vertikalios žaliuzės yra ypač universalios - jos gali būti naudojamos langams, durims arba sukurti vizualią pertvarą. Iš mūsų siūlomos  spalvų paletės nesunkiai išsirinksite jums tinkamą. Dar vienas pranašumas - galimybė  ne tik derinti skirtingų spalvų juostas, bet ir žaisti spalvų išdėstymu. Tam tereikės sukeisti juostas vietomis ir turėsite jau visiškai kitokios išvaizdos uždanga. Labai patogu tai, kad nekeičiant rėmo virvelinės žaliuzės juostas bet kada galima pakeisti tekstilinėmis, plastikinėmis ar juostomis iš natūralių medžiagų, ir taip sukurti naują interjerą.

              

Virvelinės žaliuzės gaminamos iš plonyčių poliesterio juostelių, todėl yra patvarios ir nereikalauja sudėtingos priežiūros.

   

Žaliuzių centro „Lauresta“ siūlomų virvelinių vertikalių žaliuzių spalvų paletę galite pažiūrėti čia.

  

Virvelinių žaliuzių kaina - nuo 57,00 € už bėginį metrą. Kaina priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Norėdami sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą , skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną .

 

 Virvelinės vertikalios žaliuzės   Virvelines vertikalios zaliuzes

  atgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions