Vertikalios žaliuzės

TEKSTILINĖS VERTIKALIOS ŽALIUZĖS      

             

Tekstilinės žaliuzės Tekstilines vertikalias žaliuzes „Lauresta" gamina iš specialiai impregnuoto, standaus, ilgus metus nekeičiančio savo savybių audinio. Tai audiniai iš poliesterio arba poliesterio su medvilne, gaminami Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Italijoje. Jie neblunka saulėje, netraukia prie savęs dulkių, minimaliai prižiūrimi daug metų išlaiko savo pirminę išvaizdą.

 Tekstilinės žaliuzės

Mūsų kolekcijoje rasite didelį pasirinkimą įvairiausių atspalvių, skirtingo šviesos pralaidumo, įvairios tekstūros audinių. Daugelį jų galima skalbti ar valyti.

                      

Biurams ar patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriais, rekomenduojame audinius „Screen". Neužtemdydami patalpos, jie sulaiko saulės spindulius, mažina atspindžius ekrane ir nepaslepia vaizdo už lango.

                 

Patalpoms su padidintais priešgaisriniais reikalavimais naudojame nedegius „Trevira" arba stiklo pluošto audinius. Dažniausiai naudojamų tekstilinių juostų plotis - 127 mm, bet didžioji audinių kolekcijos dalis galima ir 89 mm pločio.

                          

Žaliuzės valdymo mechanizmas sumontuotas 45 x 25 mm aliuminio profilyje. Nedidelis jo aukštis turi ryškų privalumą - leidžia montuoti žaliuzę net atidaromo lango nišoje. Naudojame baltos spalvos, dviejų skerspjūvių profilius: stačiakampį ir suapvalintais kraštais, įvardijamą kaip „Extra".

                       

Galimi įvairūs žaliuzių atidarymo variantai: į kairę ar į dešinę, iš centro į šonus ir atvirkščiai. Virvutė ir grandinėlė pagal vartotojo poreikį gali būti kairėje arba dešinėje pusėje.

                                   

„Lauresta" gali ant vieno rėmo pagaminti dvi skirtingais variantais atidaromas vertikalias žaliuzes. Jas atitrauksite priešingose pusėse esančiomis virvutėmis, o juostas pasuksite ta pačia grandinėle. Skirtingai, nei sumontavus dvi žaliuzes vieną šalia kitos, tarpų tarp jų nebus, o juostos visuomet bus pasuktos vienodu kampu. Tai idealus sprendimas greta esantiems balkono durims ir langui. Juostos taip pat gali būti skirtingo ilgio.

                           

Žaliuzes gaminame ir su automatine valdymo įranga. Naudodami miniatiūrinį elektros variklį juostas galime ir sukioti, ir atitraukti vienu mygtuko paspaudimu. Valdyti galima jungikliu arba nuotolinio valdymo pulteliu. Dėl nedidelės kainos, populiaresnė yra įranga, kuria juostos yra tik pasukamos. 

                                      

Vertikalios žaliuzės specialiais laikikliais tvirtinamos prie lubų, nišose. Naudojant kronšteinus, montuojamos prie sienos ar langų konstrukcijų.

          

Vertikalių žaliuzių kaina - nuo 15,00 /m2, kaina priklauso nuo pasirinkto audinio bei sistemos tipo. Norėdami sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą, skambinkite arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

  

Tekstilines zaliuzes  Tekstilinės žaliuzėsatgal
Naujienos
Sprendimas: Coral Solutions