Metalinės apsauginės susukamos grotos – tai populiari apsaugos nuo vagių priemonė komercinių objektų vitrinoms, langams apsaugoti, taip pat naudojama ir švietimo įstaigose, sandėliuose, požeminėse automobilių aikštelėse ar net privačiuose namuose, sodo nameliuose. Grotos garantuoja patalpų apsaugą neprarandant vaizdo į jas – grotas nuleidus, vis dar galima matyti patalpų vidų. Pagrindinės grotų savybės – patvarumas, patikimumas bei paprastumas naudotis. Plieninės arba aliumininės grotos tvirtinasi prie langų ar durų. Dėl galimybės nudažyti grotas norima RAL spalva jas galėsite lengvai pritaikyti prie bet kokio interjero. Galite rinktis sustumiamas arba susukamas grotas. Grotos valdomos rankiniu arba automatiniu būdu.

Pakeliamos aliumininės grotos
Apsauginės grotos iš aliuminio – tai patalpas apsauganti priemonė, kuri gali būti montuojama parduotuvių vitrinose, prekybos centruose, biuruose, sandėliuose, garažuose, požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse. Susukamos aliumininės apsauginės grotos gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu.

Pakeliamos plieninės grotos
Šios apsauginės grotos yra gaminamos iš cinkuoto plieno. Pagrindinė susukamų grotų funkcija – saugoti patalpas nuo įsilaužimo. Norint pritaikyti pakeliamas grotas prie interjero, galima rinktis iš 3 skirtingų grotų tipų.

Skaidrios grotos
Susukamos skaidrios grotos apsaugo patalpas, neužgoždamos vaizdo į patalpos vidų. Skaidrios grotos gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdų, o susuktos neužima daug vietos. Skaidrios apsauginės grotos yra atsparios oro sąlygoms ir korozijai, todėl gali būti montuojamos ne tik viduje, bet ir lauke.

Sustumiamos grotos
Į šoną sustumiamos grotos yra reguliuojamos specialiomis rankenėlėmis. Sustumiamos grotos tinka komercinių ar individualių patalpų apsaugai nuo įsilaužimo. Grotos gali būti montuojamos langams, durims ar kitoms nišoms uždengti.

Rezultatų: 4

Skaidrios grotos

Susukamos skaidrios grotos, atsparios ugniai ir smūgiams

Pakeliamos aliumininės grotos

Susukamos apsauginės grotos iki 7 m pločio, efektyviai saugančios patalpas neužgožiant vaizdo į vidų

Pakeliamos plieninės grotos

Iki 12 m pločio susukamos permatomos grotos iš cinkuoto plieno, susisuka ant veleno virš praėjimo.

Sustumiamos grotos

Į vieną šoną sustumiamos cinkuoto plieno grotos apsaugo patalpas, neužgožia vaizdo į patalpos vidų.