Markizės terasai – dar viena uždangų nuo saulės rūšis. Terasinės markizės puikiai tinka ne tik kavinėms bei restoranams, bet ir terasoms ar balkonams nuosavuose namuose pridengti, sudarant papildomą pavėsį. Markizių pagrindinė funkcija – apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, bet impregnuotas markizės audinys taip pat gali apsaugoti ir nuo nedidelio lietaus. Markizės būna dviejų konstrukcijų: balkoninės ir terasinės. Tiek balkoninės, tiek terasinės markizės gali būti su kasete arba be jos. Markizių su kasete audinys susivynioja į kasetę, kuri saugo audinį nuo lietaus, purvo, lapų. Pačius audinius markizėms išsirinksite iš daugiau nei 100 skirtingų audinių.

Lauresta siūlomos markizių rūšys:

Terasinės markizės
Markizės terasai – tai paprasto, bet kartu stilingo ir efektyvaus dizaino sprendimas. Terasinės markizės yra langų ir balkonų uždangos, kurios taip pat yra pritaikytos dideliems gabaritams (2–7 metrų pločio) ir pasižymi tvirta konstrukcija. Markizės gali būti su pasirinktu valdymu: rankiniu būdu (rankena) arba nuotoliniu pulteliu / jungikliu.

Terasinės markizės su kasete
Terasos markizės su kasete išsiskiria tuo, kad suskleidus markizę audinys susivynioja į specialią kasetę, saugančią audinį nuo aplinkos poveikio – dulkių, lietaus, lapų ir kt. Terasos markizės puikiai tarnauja netik, kaip apsauga nuo saulės ar nestipraus lietaus, bet yra ir unikali fasado puošmena.

Balkoninės markizės
Šios markizės paprastai yra naudojamos daugiabučių ar nuosavų namų balkonuose ar lodžijose. Jos montuojamos virš langų, siekiant sumažinti tiesioginių saulės spindulių poveikį patalpoms.
Balkoninės markizės, taip pat, kaip ir terasinės markizės, gali būti montuojamos su kasete arba be kasetės.

Kupolinės markizės
Kupolo formos markizės pagrindinė funkcija yra apsaugoti patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių ir papuošti eksterjerą, suteikti jam išskirtinumo. Krepšininės markizės yra pusapvalės formos, tvirtinamos virš durų arba langų. Markizės metalinės dalys yra atsparios korozijai, nes jos konstrukcijos tvirtinimo detalėms yra naudojami cinkuoti arba nerūdijančio plieno varžtai.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai
IR spindulių šildytuvas – tai vienas iš moderniausių terasos šildymo prietaisų. Šie šildytuvai yra itin efektyvūs, nes tiesiogiai šildo žmogaus kūną (o ne aplinką) ir jo skleidžiamos šilumos neišblaško vėjas. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai nuo kitų šildytuvų išsiskiria tuo, kad apšildo didelį plotą, yra modernaus dizaino, o šiluminė galia siekia 2-2,2 kW. Be to, šie šildytuvai sunaudoja iki 60 % mažiau energijos, lyginant su dujiniais šildytuvais, todėl tai – puikus būdas sutaupyti.

Uždanga nuo vėjo
Užsklanda nuo vėjo – tai oro sąlygoms atspari ruloninė užsklanda nuo saulės ir vėjo. Uždanga nuo vėjo, kitaip vadinama vertikalia markize, yra efektyvus sprendimas norint apsisaugoti nuo žemos vakarinės saulės ar suteikti privatumo savo terasai.

Rezultatų: 6

Akcija

Terasinės markizės

Sudaro papildomą pavėsį terasoje. Tinka kavinėms, restoranams, gyv. namams. Impregnuotas audinys.

Akcija

Terasinės markizės su kasete

Šių markizių audinys susukamas po specialia kasete, kuri apsaugo audinį nuo dulkių, lietaus, lapų.

Akcija

Balkoninės markizės

Tinka balkonams, lodžijoms, taip pat virš langų. Būna su kasete arba be kasetės.

Akcija

Kupolinės markizės

Stogelis nuo saulės virš langų ar durų. Ne tik apsaugo nuo saulės, bet ir puošia pastato eksterjerą.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Terasos šildytuvai šildo ne aplinką, o žmogaus kūną. Šildytuvo skleidžiamos šilumos neblaško vėjas.

Uždanga nuo vėjo

Tinka terasoms arba pergoloms, kur reikalinga papildoma užuovėja. Audinys susivynioja į kasetę šone.