Sprendimai fasadui: efektyviausias būdas saugotis nuo saulės ir karščio – išorės langų uždengimai. Uždengus langus iš išorės patalpų viduje neįšyla oras, todėl galėsite džiaugtis vėsesniu oru vasarą. Šių fasado sprendimų dėka galite sumažinti patalpų vėdinimo išlaidas. Siūlomi rinktis iš šių oro sąlygoms atsparių sprendimų: fasadiniai roletai, horizontalios Sunshield žaliuzės, stacionarios fasado žaliuzės, markizės. Galimas valdymas: rankinis arba automatinis. Išorinių fasado sprendimų privalumai: neužgožia kambario erdvės, nes gaminiai montuojami išorėje; apsaugo ne tik nuo saulės, lietaus, vėjo ar triukšmo, bet ir padeda sumažinti įsilaužimo riziką; apsaugo patalpoje esančius daiktus nuo blukimo.

Lauko žaliuzės
Tai horizontalios fasadinės žaliuzės. Fasadinių žaliuzių funkcija yra ne tik saugoti patalpas nuo nepageidaujamos saulės spindulių, tačiau jos atlieka ir apsauginę funkciją – sumažina įsilaužimų riziką. Įsirengiant lauko žaliuzes galima rinktis iš skirtingų lamelių formų, bei skirtingų valdymo variantų: rankinis valdymas, rankenėlė, virvelinis valdymas arba automatinis. Fasado žaliuzės yra atsparios vėjui – pagal Beaufort klasę atsparumas gali būti iki 7 balų. Lauko žaliuzės patikimiau nei vidaus lauko uždengimai apsaugo patalpas nuo įkaitimo. Su viena žaliuze galima uždengti iki 24 kv. m plotą.

Lauko roletai
Fasadiniai roletai efektyviai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Šie roletai yra montuojami stiklo fasadų ar langų išorėje. Lauko roletai tinka tiek individualiems tiek komercinės paskirties pastatams. Galite rinktis iš daugybės skirtingų lauko roletų audinių. Lauko roletų profiliai pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, mechanizmo spalvas galima rinktis iš RAL paletės spalvų. Maksimalus fasadinių roletų plotis iki 6 m, o maksimalus aukštis – iki 5 metrų. Galimas lauko roletų valdymas: rankiniu būdu (rankena arba grandinėle), jungikliu arba nuotoliniu pulteliu. Šie fasadiniai roletai tvirtinami virš lango nišos arba lango nišoje.

Horizontalios Sunshield žaliuzės
Sunshield žaliuzės – tai stacionarių išorinių arba vidinių žaliuzių sistema. Sunshield žaliuzės puikiai tinka tiek standartinių, tiek nestandartinių formų ar itin dideliems bei pasvirusiems langams. Sunshield aliumininės žaliuzės gali būti montuojamos vertikalioje, horizontalioje arba nuožulnioje padėtyje bei yra valdomos mechaniniu arba elektriniu būdu. Tai puikus langų uždengimo sprendimas žiemos sodams, verandoms, įstiklintiems stogams. Dėl nuotolinio žaliuzių valdymo itin paprasta valdyti net sunkiausiai pasiekiamus langus, esančius palubėse ar pačiame stoge. Platus spalvų ir profilių pasirinkimas. Šios žaliuzės tvirtinamos langų rėmuose, sijose arba nišose. Vienos ekstruduoto aliuminio žaliuzių lamelės plotis gali būti nuo 50 mm iki 150 mm. Šias žaliuzes galima sumontuoti taip, kad būtų valdomos tik jų lamelės – pakreipiant jas norimu kampu (0 – 105 laipsnių), tačiau visiškai jų pakelti ar nuleisti neįmanoma. Žaliuzių pakreipimo kampas priklauso nuo pasirinkto žaliuzių tipo. Galima rinktis žaliuzių, rankenų, profilių ir kitų komponentų spalvas.

Stacionarios fasado žaliuzės
Stacionarios fasado žaliuzės – tai pastato išorėje montuojamos, saulės kontrolės sistemos. Pagrindinė stacionarių fasado žaliuzių konstrukcinė dalis yra lamelės, kurios gaminamos iš aliuminio. Montuojant stacionarias fasado žaliuzes, galima rinktis vieną iš numatytų stacionarių išorės žaliuzių lamelių pasvyrimo kampų. Šios saulės kontrolės sistemos labai tinka naujiems ar renovuotiems pastatams, šiuolaikiniams verslo ir mokslo centrams, prekybos centrams, galerijoms ir kitiems pastatams, kurių didžiają fasado dalį dengia stiklas. Stacionarios fasado žaliuzės (Sunbreaker) sulaiko daugiau nei 80 proc. saulės spindulių, patenkančių į patalpą. Nuo plokštelių pasvyrimo kampo priklauso užtamsinimo lygis. Tai daug efektyvesnis sprendimas nei vidinės žaliuzės – oras, cirkuliuojantis tarp lango ir žaliuzės, neįkaista bei padeda palaikyti malonią ir optimalią temperatūrą patalpose. Sudedamoji lamelių medžiaga – aliuminis – užtikrina metalinių konstrukcijų ilgaamžiškumą ir atsparumą gamtos reiškiniams – vėjui, sniegui (puikiai atlaiko sniego apkrovas), pūgoms, liūtims ir pan. Galima pasirinkti bet kurią RAL paletės spalvą.

Rezultatų: 4

Rekomenduojame

Lauko žaliuzės

Fasadinės arba išorinės žaliuzės neleidžia įkaisti patalpai. Galite patys reguliuoti šviesos srautą.

Lauko roletai

Roletai, montuojami stiklo fasadų ar langų išorėje, nepraleidžia šilumos į pačias patalpas.

Horizontalios Sunshield žaliuzės

Reguliuojamos vidinės žaliuzės sunkiai pasiekiamiems dideliems stikliniams paviršiams.

Stacionarios fasado žaliuzės

Išorinės žaliuzės iš aliuminio neleidžia patalpoms įkaisti bei suteikia pastatui modernumo.