www.pergola.lt

Pavėsinė pergola – moderni oro sąlygoms atspari lauko pavėsinė iš aliuminio konstrukcijų su atsidarančiu stogu. Tai gali būti tiek dengta lauko terasa prie namo, skirta maloniai ilsėtis ir džiaugtis grynu oru be papildomų kliūčių (vėjo, per kaitrios saulės, lietaus), tiek dengta viešbučių, restoranų ar kavinių erdvė lauke, leidžianti pritraukti daugiau klientų. Pergolas galime skirstyti pagal stogo uždengimo tipą, t.y. į dengtas tentiniu audiniu ir į dengtas lamelėmis (tarsi žaliuzėmis) – bioklimatines. Užsidengę pergolos sienas bei įsirengę šildytuvus, pačia pergola galėsite naudotis ištisus metus. 

Bioklimatinės pergolos pavėsinės praveriamu, atidaromu stogu
Bioklimatinė pergolė – tai moderni oro sąlygoms atspari pavėsinė iš aliuminio konstrukcijų su prasiveriančiu ir / arba atsidarančiu stogu. Šios pergolos skirtos apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių bei lietaus. Bioklimatinės pergolos yra pranašesnės nei medinės pavėsinės ar pavėsinės su polikarbonatiniu stogu tuo, kad jų stogas yra dengtas aliumininėmis lamelėmis, kurias galima ne tik visiškai atidaryti ar uždaryti, bet ir pakreipti norima kryptimi, taip reguliuojant saulės šviesos srautą bei užtikrinant gaivaus oro pliūpsnį į terasą.

Tentinės pergolės pavėsinės
Tradicinės (arba tentinės) pergolos – tai aukščiausios kokybės terasos pavėsinė, pasižyminti nepriekaištingu dizainu. Šio tipo pergolė leidžia ne tik mėgautis terasos malonumais, slepiantis nuo saulės ar lietaus po stogu, tačiau ir esant poreikiui stogą pilnai atidaryti. Jūsų patogumui, galite rinktis ir automatinį stogo valdymą bei pageidaujamą konstrukcijos formą ir medžiagos (tento) uždangą.

Pergolos (terasos) šonų uždengimai
Pergolės šonai dengiami norint apsisaugoti nuo vėjo, lietaus ar smalsių kaimynų žvilgsnių. Pavėsinės pergolės stiklinimas leis jums mėgautis savo terasa visus metus. Lauresta Jums siūlo net 8 pergolos šonų uždengimo būdus: vertikaliai nuleidžiamų langų sistema Panorama, berėmiai stumdomi stiklai, rėminių stumdomų stiklų sistema, fiksuotas stiklinimas, skaidrūs roletai nuo vėjo, lengvai permatomi lauko roletai (Screen), tinkleliai nuo vabzdžių, vertikalios markizės.

Pergolės apšvietimas
Klientai gali rinktis dviejų tipų apšvietimą – LED diodų juostą arba LED elementus. Įsirengę pergolės terasos apšvietimą, suteiksite papildomo jaukumo savo vakarams su šeima ir draugais.

Terasos šildytuvai
Infraraudonųjų spindulių šildytuvas – tai vienas iš moderniausių terasos šildymo prietaisų. IR šildytuvai terasai yra itin efektyvūs, nes tiesiogiai šildo žmogaus kūną (o ne aplinką) ir jo skleidžiamos šilumos neišblaško vėjas. Infrarediniai šildytuvai nuo kitų šildytuvų išsiskiria tuo, kad apšildo didelį plotą, yra modernaus dizaino, o šiluminė galia siekia 2-2,2 kW. Be to, šie šildytuvai sunaudoja iki 60 % mažiau energijos, lyginant su dujiniais šildytuvais, todėl tai – puikus būdas sutaupyti.

Pergolos automatika
Pergolės automatikos pagalba galite valdyti pergolos stogą, langus ir lauko roletus. O siekiantiems aukščiausio komforto rekomenduojame įsirengti saulės, vėjo, temperatūros ar vibracijos jutiklius. Šių jutiklių dėka Jūsų pergolos langai, stogas ar lauko roletai automatiškai atsidarys ar užsidarys pagal oro sąlygas.

Stiklinių stogų uždanga
Polikarbonatiniams arba stikliniams stogams uždengti skirta sistema „Veranda“. Ji sukurta skirta specialiai horizontaliems bei pasvirusiems langams uždengti (pvz., žiemos sodams, stoglangiams, stikliniams pavėsinių stogams). Šis gaminys tiks net ir ranka nepasiekiamiems langams ar stogui uždengti, nes jis yra valdomas elektriniu varikliu. Tekstilinių roletų sistema „VERANDA“ gali padėti sumažinti patalpos su stikliniu stogu oro kondicionavimo sąnaudas. Galėsite rinktis norimą audinį.

Rezultatų: 6

Tradicinės pergolos

Moderni oro sąlygoms atspari pavėsinė iš aliuminio su atsidarančiu stogu iš tentinės medžiagos.

Pergolos šonų uždengimai

Įvairios apsaugos nuo vėjo, vabzdžių: stiklinimo sistemos, ruloninės uždangos – roletai, tinkleliai.

Pergolos apšvietimas

LED šviestuvai pergolos stoge. Galima reguliuoti šviesos intensyvumą bei spalvas. Valdymas pulteliu.

Stiklinių stogų uždangos

Stiklinių, polikarbonatinių pavėsinių stogams: roletai, dvigubos plisuotos žaliuzės, markizės

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Terasos šildytuvai šildo ne aplinką, o žmogaus kūną. Šildytuvo skleidžiamos šilumos neblaško vėjas.

Pergolos automatika

Pergolos stogą, langus bei roletus valdysite pulteliu, telefonu arba automatiškai pagal oro sąlygas.