Automatika: garažo ir kiemo vartų automatika, išmanūs namai, įvairūs išmanūs sensoriai, jutikliai. Siekiantiems aukščiausio komforto lygio siūlome šiuolaikinius langų uždengimų valdymo būdus: automatinis atsidarymas / užsidarymas pagal išmanius vėjo, lietaus, saulės jutiklius arba valdymas nuotoliniu valdymo pulteliu (bei jungikliu). Yra galimybė sujungti kelis įrenginius ir juos valdyti vienu pulteliu ar per mobilią aplikaciją telefonu. Siekiantiems pirmą kartą išbandyti elektra valdomus įtaisus rekomenduojame išbandyti mūsų siūlomą elektrinį karnizą užuolaidoms.

Nuotolinis valdymas
Aukštos kokybės SOMFY įmonės nuotolinio valdymo įranga: jungikliai ir / arba nuotolinio valdymo pulteliai. Nuotolinis valdymas skirtas elektrifikuotiems langų uždengimo įrenginiams, vartams, pergoloms ir markizėms. Nuotolinio valdymo pulteliai gali būti 1, 5 arba 16 kanalų.

Automatinis valdymas pagal oro sąlygas
Automatinis valdymas pagal orą – tai saulės, vėjo, lietaus ir temperatūros jutikliai. Automatinio valdymo jutikliai skirti lauko bei vidaus roletams, lauko ir vidaus žaliuzėms, markizėms bei pergoloms. Šių jutiklių pagalba visi įrenginiai atsidarys arba užsidarys automatiškai, priklausomai nuo oro sąlygų.

TaHoma – išmanūs namai
TaHoma – tai itin saugi išmaniųjų namų sistema, leidžianti valdyti namuose esančius įrenginius nuotolinio valdymo pulteliu, prieiga internete arba mobiliąja programėle.
Su TaHoma automatine sistema Jūs galite valdyti lauko ir vidaus žaliuzes, roletus, markizes, garažo ir kiemo vartus, pergolos šonų uždengimus / stiklinimus ir stogą, namų bei kiemo apšvietimą.

Elektriniai karnizai
El. karnizai – tai sprendimas, ypač tinkantis dideliems panoraminiams langams ar loftams, kur užuolaidas yra sunku pasiekti. Elektriniai karnizai taip pat puikiai tinka ir įprastiems langams, nes jie užtikrina šiuolaikiškumo ir aukščiausio komforto pojūtį namuose. Elektriniai karnizai pasižymi ypač tyliu veikimu, yra patvarūs ir taupo Jūsų laiką bei padeda tausoti pačias užuolaidas.

Automatika kiemo vartams
Kiemo vartų automatika yra skirta tiek atveriamiems, tiek stumdomiems vartams. Galite rinktis iš skirtingų kiemo vartų valdymo būdų: standartinis automatinis, foto davikliais, magnetinė kilpa, numerio skaitytuvas, kodinė klaviatūra arba telefono skambutis.

Automatika garažo vartams
Garažo vartų automatiką galite rinktis pagal savo poreikius. Garažo vartus valdyti galite jungtuku, nuotolinio valdymo pulteliu, magnetine kortele arba telefonu. Renkantis garažo vartų automatiką, turite įsivertinti kokio automatikos pavaros galingumo jums reikės ir koks bus atidarymo tipas. Galite rinktis šiuos pavarų tipus: veleninė konstrukcija (tvirtinama prie sienos) ir automatika su kartimi / bėgiais (tvirtinama prie lubų).

Rezultatų: 6

Garažo vartų automatika

Kokybiška ir patikima automatika visiems garažo vartams. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Nuotolinis valdymas

Paprasčiausi nuotolinio valdymo būdai: belaidis jungiklis, nuotolinio valdymo pultelis.

Rekomenduojame

Automatinis valdymas pagal oro sąlygas

Aukščiausias komfortas: automatinis valdymas pagal saulės, vėjo, temperatūros ar lietaus jutiklius.

TaHoma – išmanūs namai

Išmanių namų sistema, leidžianti patogiau valdyti bei automatizuoti išmanius namų įrenginius.

Naujiena

Elektriniai karnizai

Užuolaidas valdysite patogiau: bevieliu jungikliu, pulteliu, telefonu. Tausos Jūsų užuolaidas.

Kiemo vartų automatika

Patikimų gamintojų automatika visiems kiemo vartams. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.