Žaliuzės padeda lengvai kontroliuoti natūralų apšvietimą patalpoje. Žaliuzės pasižymi ilgaamžiškumu, jas paprasta naudoti ir prižiūrėti. Žaliuzes pritaikysite tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui. Gaminame visų rūšių žaliuzes: plisuotos žaliuzės, medinės žaliuzės, žaliuzės stoglangiams, horizontalios aliumininės žaliuzės, apsauginės žaliuzės, vertikalios žaliuzės, lauko žaliuzės. Plačios montavimo galimybės: į nišą, ant nišos, tarp stiklų, ant rėmo ir kt.

Lauresta siūlomos žaliuzių rūšys:

Plisuotos žaliuzės (plisinės žaliuzės) – gaminamos iš specialiai apdirbto klostuoto audinio.

Šiuo metu šios žaliuzės sparčiai populiarėja Lietuvoje. Plisuotos žaliuzės pasižymi ypatinga savybe – jas galima atitraukti iš abiejų pusių – ir iš viršaus, ir iš apačios, jomis patogu uždengti bet kurią lango dalį. Plisuotas žaliuzes lengva pritaikyti įvairių dydžių ar formų langams. „Lauresta“ taip pat siūlo ir specialų plisuotų žaliuzių mechanizmą, kuris uždedamas ant lango varčios be gręžimo. Mūsų plisuotų žaliuzių asortimentą sudaro daugiau nei 300 pavyzdžių.

Aliumininės horizontalios žaliuzės – tai tradicinis ir laikui nepavaldus langų uždengimo būdas. Horizontaliomis žaliuzėmis ypač patogu kontroliuoti norimą saulės šviesos kiekį patalpoje, jos puikiai suderinamos su užuolaidomis.
Horizontalias žaliuzes plastikiniams langams galima rinktis su aliuminio (Isolite) arba plieno (Isostyle) rėmeliais. Žaliuzes su aliumininiu rėmeliu rekomenduojama montuoti vonioje ar virtuvėje, kur didesnis drėgmės lygis.

Medinės žaliuzės langams – tai klasikinis langų uždengimo sprendimas, kuris šiandien yra ypač populiarus ir suteikia namams natūralaus jaukumo. Horizontalios medinės žaliuzės yra gaminamos iš ypač kokybiškos medienos, kuri yra tvirta, puikiai išlaiko formą ir bėgant laikui nesideformuoja. LAURESTA savo klientams siūlo medines žaliuzes iš dviejų skirtingų pločių juostelių: 25 mm ir 50 mm.
Turime 3 skirtingas medinių žaliuzių sistemas:
Standard – plačiausiai paplitusi medinių žaliuzių sistema su valdymu virvelėmis ir lazdele;
Tilt & Lift – pilnas žaliuzės valdymas viena grandinėle;
Classic – autentiška sistema su originaliu atviru mechanizmu.

Apsauginių žaliuzių pagrindas – tai šarvas, gaminamas iš aliuminio profilio su poliuretano užpildu. Apsauginės žaliuzės gali būti valdomos 2 būdais: rankiniu arba automatiniu būdu. Rankinis būdas veikia su virvute, reduktoriumi arba spyruokliniu mechanizmu, o automatinis – su užraktu, jungikliu arba nuotoliniu pulteliu.
Apsauginės žaliuzės yra itin funkcionalios dėl šių savybių:
Didina šiluminę bei garso izoliaciją;
Saugo nuo atmosferos poveikio bei dulkių;
Saugo nuo pašalinių žvilgsnių bei mažina įsilaužimo tikimybę.
Lauresta siūlo daugiau nei 30 spalvų paletę, todėl apsaugines žaliuzes lengvai priderinsite prie savo namų fasado.

Vertikalios žaliuzės – tai klasika tapęs pasirinkimas tinkantis ir moderniame interjere. Šios rūšies žaliuzės suteikia solidumo ir elegancijos biurui bei padeda sukurti jaukią aplinką namie. Vertikalios žaliuzės gali būti tekstilinės, plastikinės, medinės ar pintos iš siaurų medžio juostelių. Tokia audinių įvairovė, puikiai padės žaliuzes pritaikyti prie norimo interjero stiliaus. Specialus mechanizmas leidžia vertikalias žaliuzes sukioti 180° kampu, o prireikus – atitraukti į vieną ar į kitą pusę.

Romanetės – tai romėniškos užuolaidos, kurios išsiskiria dailiai klostėmis krentančiu audiniu, joms siūti gali būti naudojami tiek lengvi dieninių, tiek tankūs naktinių užuolaidų, tiek roletų audiniai iš džiuto ar bambuko. „Lauresta“ atsižvelgdama į klientų poreikius siūlo galimybę įsigyti ne tik romanetę, bet ir atskirą romanetės mechanizmą pačią užuolaidą siuvantis individualiai – neretai tai puiki išeitis norintiems įsigyti romanetes pigiau.

Lauko žaliuzės – tai šiuolaikiškas, estetika ir praktiškumu išsiskiriantis sprendimas, kuris ne tik apsaugo patalpas nuo saulės spindulių ir karščio, taip padėdamas sumažinti patalpų kondicionavimo kaštus, bet ir apsaugo Jūsų langus nuo atsitiktinių vandalų bei sumažina galimo įsilaužimo riziką. Mėgstantiems minimalistinį stilių namuose bei nenorint užgožti erdvės, fasadinės žaliuzės – puikus pasirinkimas, nes jos yra montuojamos išorėje. Be to, turime įvairių lauko žaliuzių lamelių spalvų, todėl jas nesunku priderinti prie pastato fasado ir sukurti tarpusavyje derantį vaizdą.

Sunshield žaliuzės (dideliems langams, pasvirusiems stiklams, stikliniam stogui) – tai stacionarių išorinių arba vidinių žaliuzių sistema. Ji puikiai tinka tiek standartinių, tiek nestandartinių formų ar itin dideliems – iki 6 metrų aukščio ir 3 metrų pločio – langams. Šios žaliuzės gali būti valdomos mechaniniu arba elektriniu būdu, taip pat jų valdymą galima automatizuoti. Vienas iš itin svarbių stacionarių žaliuzių privalumų yra tai, kad jas galima praverti norimu kampu, tokiu būdu reguliuojant į patalpą patenkančios šviesos srautą. Toks langų dekoro sprendimas geriausiai tinka žiemos sodams, verandoms, įstiklintiems stogams.

Žaliuzės stoglangiams – tai estetiškas ir itin funkcionalus pasirinkimas, sunkiai pasiekiamiems langams. Žaliuzių kreipiančiųjų juostų pagalba, net atidarius langą, žaliuzės lieka prigludusios prie lango, todėl tiesioginiai saulės spinduliai visiškai neprasiskverbia ir jūs patys lengvai galite reguliuoti šviesos srautą savo namuose.
Taip pat Lauresta siūlo žaliuzių sistemą V-LITE, kuri yra tinkama Velux tipo stoglangiams. Šias žaliuzes nesunku valdyti net ir tuomet, jei langas yra aukštai, nes žaliuzių sistema turi specialią valdymo lazdelę, leidžiančią pasiekti itin aukštai esančius langus.

Širmos (angl. Panel track) – tai vienas funkcionaliausių ir sparčiausiai augančių interjero sprendimų dideliems vitrininiams langams uždengti. Panelinės užuolaidos taip pat padeda lengvai atskirti būsto ar patalpų erdves. Vienos širmos juostos plotis gali būti iki 1 m, bendras žaliuzių plotis 8 m, o aukštis neribojamas. Taip pat galima rinktis iš kelių širmų valdymo būdų: rankinį būdą (grandinėle / lazdele), automatinį būdą (elektros varikliu – jungtuku / nuotoliniu valdymo pultu) arba išmaniąją programėlę.

Daugelį mūsų žaliuzių galime pritaikyti įvairių formų langams (trapecijos, trikampio, ovalios, apvalios ar arkinės), taip pat galime įdiegti automatinį žaliuzių valdymą.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai internetu arba telefonu. Arba atvykite į vieną iš mūsų salonų esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose ir su Laurestos specialistais išsirinksite labiausiai Jūsų namams tinkamas žaliuzes.

Rezultatų: 12

Akcija

Plisuotos žaliuzės

Saugu vaikams – be virvelių. Galima uždengti bet kurią lango dalį: viršuje, apačioje ar tik viduryje

Horizontalios aliumininės žaliuzės

Vienas efektyviausių langų uždengimų - tinka įv. tipų langams. Patys reguliuosite šviesos srautą.

Horizontalios medinės žaliuzės

Iš lengvos ir tvirtos struktūros kanadietiškos liepos. Atsparios drėgmei bei lengvai valomos.

Apsauginės žaliuzės

Turi šilumos/garso izoliacijos savybių, apsaugo langus nuo dulkių bei sumažina įsilaužimo riziką.

Vertikalios žaliuzės

Gali būti tekstilinės, plastikinės, medinės, ar virvelinės. Tinka įvairių formų ir dydžių langams.

Romanetės

Užsakius romanečių mechanizmą pas mus – sutaupysite. Romanetės iš roletinių audinių. Įvairūs priedai

Rekomenduojame

Lauko žaliuzės

Fasadinės arba išorinės žaliuzės neleidžia įkaisti patalpai. Galite patys reguliuoti šviesos srautą.

Horizontalios Sunshield žaliuzės

Reguliuojamos vidinės žaliuzės sunkiai pasiekiamiems dideliems stikliniams paviršiams.

Netradicinių formų langams

Nestandartinių formų ir dydžių langams tinka horizontalios, plisuotos arba vertikalios žaliuzės.

Žaliuzės stoglangiams

Žaliuzės tinka visų tipų stoglangiams (ir „Velux“). Lengva valdyti, net jei langas yra itin aukštai.

Stiklinių stogų uždangos

Stiklinių, polikarbonatinių pavėsinių stogams: roletai, dvigubos plisuotos žaliuzės, markizės

Širmos

Skirtos uždengti stiklines sienas ar padaryti pertvarą erdvėje. Tinka biurų bei gyv. patalpoms.