Garažo vartų kokybė priklauso nuo jų gamintojo ir montuotojų. Namams siūlomi kelių rūšių garažo vartai: įprastinai segmentiniai arba susukami vartai. Verslo poreikiams papildomai siūlome didelių gabaritų pramoninius ar greitaeigius garažo vartus. Visi mūsų pakeliami vartai turi spyruoklių trūkimo bei pirštų prispaudimo apsaugas. Įvairių rūšių kiemo vartai ir kelio užtvarai (šlagbaumai) taip pat patenkins bet kokio kliento poreikius. Visiems vartams bei užtvarams suteikiame garantiją ir aptarnavimą po jo.

Pakeliami garažo vartai
Segmentiniai garažo vartai – tai šiuo metu populiariausias ir praktiškiausias pasirinkimas Lietuvoje. Segmentiniai vartai pasikelia prie garažo lubų, susilankstydami segmentais. Taip pat pakeliami garažo vartai pasižymi didele šilumos izoliacija.
Segmentiniai garažo vartai gaminami pagal individualius Jūsų pageidavimus ir norimą dizainą.

Susukami garažo vartai
Šio tipo vartai išsiskiria savo veikimo principu: keliamas vartų profilis susukamas ant veleno. Garažo vartai gali būti pakeliami rankiniu būdu (su virvute, reduktoriumi arba spyruokliniu mechanizmu) arba automatiniu būdu (nuotolinio valdymo pulteliu ir / arba jungikliu).

Kiemo vartai
Yra stumdomi arba atveriami kiemo vartai. Stumdomi kiemo vartai gali būti stumiami į kairę arba į dešinę, o atveriami kiemo vartai yra atidaromi į vidų arba į išorę.

Kiemo vartų automatika
Norint, kad kiemo vartai atsidarytų automatiškai, tiek stumdomiems kiemo vartams, tiek atveriamiems kiemo vartams būtina kiemo vartų automatika. Atveriamų ir stumdomų kiemo vartų valdymas gali būti:
• standartinis automatinis – reguliavimui gali būti naudojami vartų pulteliai ir/arba jungiklis;
• foto davikliais arba magnetine kilpa;
• numerio skaitytuvu;
• kodine klaviatūra;
• telefono skambučiu.

Garažo vartų automatika
Atveriamiems (varstomiems) vartams, nustumiamiems garažo vartams, pramoniniams vartams ar net greitaeigiams vartams siūloma kokybiška garažo vartų automatika. Pramoniniams vartams dažniausiai naudojama veleninė konstrukcija, kuri yra tvirtinama prie sienos. O namų garažuose dažniau yra naudojama automatika su kartimi/bėgiais, kuri yra tvirtinama prie lubų.

Greitaeigiai vartai
Tai itin greitai nusileidžiantys (nuo 1 m/s) bei pakylantys vartai. Greitaeigių garažo vartų greitis gali būti reguliuojamas. Šie vartai ypač aktualūs įmonėms, nes jie taupo energiją ir didina darbo našumą.

Kelio užtvarai (šlagbaumai)
Kelio užtvaras (šlagbaumas) gali būti montuojamas automobilių stovėjimo aikštelėse, saugomose gyvenvietėse, požeminiuose garažuose, pramoninėse ar kitose teritorijose. Kelio užkarda gali būti valdoma rankiniu arba automatiniu būdu.
Kelio užtvaruose (šlagbaumuose) gali būti integruoti fotoelektriniai davikliai, kurie padeda išvengti susidūrimo su bet kokia kliūtimi.

Pramoniniai vartai
Pramoniniai segmentiniai garažo vartai gali būti montuojami pramoninės ar komercinės paskirties pastatuose. Pramoniniai vartai yra išskirtiniai tuo, kad yra pritaikyti intensyviam naudojimui ir dideliam atidarymo/uždarymo ciklų skaičiui. Taip pat pramoniniai vartai išsiskiria savo maksimaliais matmenimis – vartais galima uždengti iki 10 metrų plotį.

Visi mūsų siūlomi vartai bei užtvarai turi oficialias gamintojų deklaracijas apie gaminių technines specifikacijas: vėjo klasę, vandens pralaidumą, oro pralaidumą, U vertę.

Rezultatų: 8

Garažo vartų automatika

Kokybiška ir patikima automatika visiems garažo vartams. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Pakeliami garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai, pasikeliantys prie garažo lubų. Pasižymi šilumos izoliacija.

Susukami garažo vartai

Susukami garažo vartai išsiskiria veikimo principu: vartų profilis susukamas ant veleno prie lubų.

Kiemo vartai

Nustumiami arba atveriami kiemo vartai, gaminami iš plieninio stačiakampio profilio.

Kiemo vartų automatika

Patikimų gamintojų automatika visiems kiemo vartams. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Pramoniniai vartai

Segmentiniai vartai skirti pramoniniams, komerciniams pastatams, pritaikyti intensyviam naudojimui.

Greitaeigiai vartai

Intensyviam naudojimui pritaikyti bei labai greitai pasikeliantys/nusileidžiantys (nuo 1 m/s) vartai

Kelio užtvarai (šlagbaumai)

Išsirinksite tinkamiausią automatiką, priedus bei valdymo būdus. Pilnas pogarantinis aptarnavimas.