Roletai langams: kasetiniai roletai, klasikiniai laisvai kabantys roletai, permatomi roletai nuo saulės Screen, Blackout roletai (šviesai nepralaidūs), lauko roletai, roletai stogo langams, elektriniai roletai – gausybė skirtingų LAURESTA siūlomų roletų tiks įvairioms patalpoms. Ritininės užuolaidos – tai ne tik langų uždengimo sprendimas, tai ir komfortiškesnė ir saugesnė darbo aplinka.

Mūsų vienas iš pagrindinių gaminių, roletas, yra lango uždanga, kurios audinys naudojant mechanizmą suvyniojamas į ritinėlį ant vamzdžio lango viršuje arba apačioje ir valdomas grandinėle arba rankenėle (spyruokliniu mechanizmu). Mūsų siūlomi roletai lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango ir pagal kiekvieno poreikius. Roletai gali būti montuojami tiek prie medinių, tiek prie plastikinių langų, prie lango rėmo, ant sienos virš lango arba prie lubų, jie taip pat tinka stoglangiams. Roletai ne tik puikiai atlieka tiesioginę užuolaidų funkciją, suteikia jaukumo, bet ir neužgožia erdvės, taip pat taupo Jūsų laiką – jų nereikia skalbti (kaip užuolaidų), nes visi tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa.

Roletai yra ne tik funkcionalus langų uždengimo sprendimas, bet ir puiki interjero detalė, spalvomis, raštais ir stiliumi deranti prie Jūsų namų, biuro ar kitos erdvės. Audinių tūkstančiai, įvairovė beribė! Leiskite reikštis Jūsų fantazijai. O jei idėjų pritrūksta, ieškokite jų internete, tuomet atvykite pas mus ir mes realizuosime Jūsų norus bei sumanymus!

O kad nepasiklystumėte langų dekoravimo džiunglėse ir būtų lengviau išsirinkti, kviečiame susipažinti su mūsų gaminamais roletais.

Roletų mechanizmų tipai:

Kasetiniai – uždaro mechanizmo, kuomet audinys suvyniojamas kasetėje, kuri suteikia roletui estetiškesnį vaizdą, taip pat apsaugo susuktą roleto audinį nuo aplinkos poveikio. Tokios ritininės užuolaidos montuojamos šalia stiklo ir netrukdo lango varstymui, nes juda kartu su langu – atverčiant lango varčią roleto audinys išlieka stabiliai prigludęs prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų.

Laisvai kabantys (arba klasikiniai roletai) – tai roletai atviru mechanizmu, tinka bet kokio tipo langams. Toks variantas yra itin populiarus, nes tinka bet kokio tipo audiniams – nuo itin plonyčių, iki storų, gumuotų ar net netūralaus pluošto. Laisvai kabantys roletai valdomi grandinėle, apačioje esančia rankenėle arba gali būti valdomi elektriniu varikliu. Tinka ir itin dideliems langams ir dažniausiai yra montuojami į siena arba lubas. Tokie roletai gali uždengti visą lango nišą.

Valdymo variantai:

Valdomi rankiniu būdu – grandinėle arba rankenėle roleto apačioje (spyruoklinis mechanizmas)

Su varikliu ir galimybe vadlyti roletus jungikliu, pulteliu arba išmaniuoju telefonu, įdiegus aplikaciją.

Interjero arba eksterjero roletai:

Viduje pritaikomi visų tipų roletai – klasikiniai, diena-naktis, natūralaus pluošto, permatomi screen, nuo saulės ir karščio glasgard, visiškai nepermatomi blackout ir kiti.

Roletai fasadui taip pat gali būti skirtingoms paskirtims – pralaidūs ar nepralaidūs šviesai, su ilgaamžiais, aplinkos poveikiui atspariais audiniais ir mechanizmais.

Pritaikymas įvairioms formoms:

Roletus galime pritaikyti įvairių nestandartinių formų langams taip pat ir stoglangiams.

Audiniai pagal paskirtį ir poreikį:

Standartinių audinių asortimentas – nuo ploniausių iki storiausių, vienspalvių ar raštuotų.

Gumuoti, šviesos nepraleidžiantys, blackout audiniai – visiškai užtemdantys patalpą.

Permatomi Screen roletai – su tinklelio pavidalo audiniu yra permatomi ir neužgožia vaizdo į lauką, tačiau puikiai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių.

Permatomi roletai nuo saulės ir karščio Glasgard – iš specialios šviesą atspindinčios plėvelės, kuri puikiai apsaugo patalpas nuo įšilimo ir kontroliuoja atspindžius.

Visos mūsų roletų kategorijos ir rūšys:

Roletai diena-naktis (kitaip vadinami „zebra“ roletais). Gali būti tiek kasetiniai, tiek laisvai kabantys. Žaismingi ir itin funkcionalūs roletai. Vienu virvelės truktelėjimu galima išgauti įvairius natūralios dienos šviesos patekimo į patalpą variantus. Pilnai užtraukiant „padaryti naktį“, pilnai pakeliant sukurti dienos efektą, paliekant šviesą praleidžiančius tarpus, sumažinus tarpus ir tt. Kiek įsileisite šviesos priklauso nuo Jūsų!

Kasetiniai roletai. Audinys susisuka į viršuje esančią kasetę, kuri paslepia ruloną ir suteikia estetiškesnę išvaizdą. Svarbus pranašumas – montuojant tokius roletus nepažeidžiamas langas. Gaminame roletus su kasete Vega ir Elegance. Vega itin patrauklūs ir populiarūs dėl modernių užapvalintų linijų kasečių. Šie roletai valdomi grandinėle ir turi mechanizmą, leidžiantį sustabdyti roletą bet kokioje padėtyje, valdymo grandinėlės net neįstatant į laikiklius. Tuo tarpu Elegance roleto su kasete montavimas – ne tarp stiklajuosčių, o virš stiklo – leidžia šios rūšies roletus pritaikyti ir tokiems langams, kurie pertvaromis padalinti į kelias dalis. Dar vienas elegance pranšumas – galimybė montuoti roletą lango viršuje arba apačioje, arba netgi sumontuoti du roletus ant vieno lango – ir viršuje ir apačioje.

Klasikiniai roletai. Dar kitaip vadinami tradiciniais roletais yra funkcionalus interjero sprendimas visų tipų langams. Šie roletai yra pigesni, nes be kasetės, tačiau taip pat labai praktiški ir gali būti montuojami ne tik į lango rėmą, bet ir nišą arba lubas. Gali uždengti visą lango nišą, taip pat nebūtina montuoti atskirų roletų kiekvienam stiklo segmentui.

Permatomi roletai nuo saulės Screen. Biuruose ir kitose patalpose, kuriose dirbama kompiuteriais, rekomenduojama montuoti specialiai tam pritaikytus roletus nuo saulės Screen. Išskirtinė Screen roletų ypatybė – tinklelio pavidalo audinys yra permatomas ir neužgožia vaizdo į lauką, tačiau puikiai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, šie roletai ne tik puikiai saugo patalpas nuo įšilimo, bet ir pritemdo akinančią saulės šviesą, nuima atspindžius nuo kompiuterių ir televizoriaus ekranų.

Šviesai nepralaidūs roletai (blackout). Išorinė šių roletų pusė gali būti gumuota arba padengta specialia šilumą atspindinčia danga, kuri padeda efektyviai sumažinti patalpos įkaitimą. O vidinė kaip ir bet kurių kitų roletų, tekstilinė ir derinama pre interjero. Šie roletai tinkamiausi miegamojo, vaikų ar bet kokiam kitam kambariui, pagal Jūsų poreikius – ten kur reikalingas visiškas užtemdymas ir šviesos nepralaidumas. Gal tai namų kino kambarys? O gal fotostudija ar konferencijų salė?

Bambukiniai roletai. Šios ritininės užuolaidos yra jaukumo, natūralumo ir gamtiškumo akcentas Jūsų namuose. Tokie roletai ne tik išskirtinai atrodo, tačiau ir puikiai apsaugo nuo saulės. Bambukinės ritininės užuolaidos puikiai pritaikomos tiek namuose, tiek biuruose.

Lauko roletai. Tobuliausias gaminys tiems, kurie ieško išorinio apsaugos nuo saulės sprendimo. Tokie roletai kabės pastato išorėje, dėl ko nebereikės rūpintis langų uždengimu iš vidaus. Toks sprendimas ypatingai patiks minimalistinio stiliaus mėgėjams, nes viduje langas, niša ir palangė liks tušti. Verta paminėti, kad fasadiniai roletai gali būti itin patogiai valdomi – nuotoliniu būdu su elektra valdomu varikliu.

Roletai stogo langams. Funkcionalus ir patogus sprendimas apsaugantis kambarius su pasvirusiais langais nuo saulės kaitros. Roletai stoglangiams dažniausiai montuojami palėpėse, viršutiniuose namų aukštuose ar biuruose. Audinių stogo langų roletams pasirinkimas itin platus. Galima rinktis ir tradicinius tekstilinius audinius, tačiau siekiant iš stoglangių roletų gauti maksimaliai naudos ir komforto, rekomenduojame rinktis karščiui atsparius audinius.

Elektra valdomi roletai. Patogumas, modernumas ir žengimas koja kojon su technologijomis! Šių roletų variklis nedidelis, o jo veikimas tylus, tad maksimalus komfortas garantuotas. Elektrinius roletus galima valdyti stacionariu jungikliu, pulteliu ar net išmaniuoju telefonu, atsisiuntus mobiliąją aplikaciją. Tokius roletus galima sugrupuoti ir vienu metu valdyti net keletą arba net kelioliką roletų. Ar begali būti patogiau?

Roletai nestandartinių formų langams. Jei turite trapecijos, trikampio, lenktus ar net apvalius langus -kreipkitės! Mes juos uždengsime. Taip pat pritaikysime roletus ir itin dideliems ar pasvirusiems langams. Priklausomai nuo konkretaus atvejo – roletai nestandartinių formų langams gali būti laisvai kabantys, arba prigludę prie lango (kasetiniai).

Roletai laivams ir jachtoms. Kaip ir bet kurie kiti roletai, taip ir šie gali būti pačių įvairiausių matmenų, audinių ar net paskirčių – visiškai užtemdyti ar tik sumažinti patenkančios šviesos kiekį, atspindėti saulės spindulius ir kaitrą. „LAURESTA“ siūlomi roletai tinka įvairioms patalpoms laivuose – keleivių ar įgulos kajutėms, restoranams, konferencijų salėms. Tai ne tik langų uždengimo sprendimas, tai ir komfortiškesnė ir saugesnė darbo aplinka.

Susisiekite su mumis, pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti. Neįveikiamų užduočių mums nėra, uždengsime bet kokius langus!

Rodoma 1–12 produktų - viso yra 13

Akcija

Roletai Diena naktis

Praktiški ir funkcionalūs dvigubo audinio roletai. „Diena naktis“ galima naudoti vietoj užuolaidų.

Kasetiniai roletai langams

Roletas visada prigludęs prie stiklo, susisuka į kasetę, tvirtinamą prie lango.

Klasikiniai roletai

Laisvai kabantys roletai. Tinka ir labai dideliems langams. Dažniausiai montuojami į sieną, lubas.

Permatomi roletai nuo saulės (Screen)

Persimato, bet efektyviai pritemdo saulės šviesą, apsaugo nuo atspindžių ekranus, sumažina įšilimą.

Permatomi šviesą ir karštį atspindintys roletai (Glasgard)

Roletai atspindi šviesą, taip apsaugo patalpas nuo įšilimo.

Šviesai nepralaidūs roletai (Blackout)

100 % nepralaidūs šviesai roletai, aklinai užtemdo patalpą. Iš išorės – balti arba blizgūs.

Bambukiniai roletai

Roletai iš natūralių medžiagų suteikia jaukumo, ramybės ir solidumo. Tinka įvairiems interjerams.

Akcija

Lauko roletai

Roletai, montuojami stiklo fasadų ar langų išorėje, nepraleidžia šilumos į pačias patalpas.

Roletai stoglangiams

Stoglangių roletai tiks visų tipų stogo langams.: palėpėms, viršutiniams namų aukštams bei biurams.

Elektra valdomi roletai

Maksimalus patogumas bei modernumas. Galima valdyti pulteliu/jungikliu arba mobiliu telefonu.

Nestandartinių formų langams

Nestandartiniai roletai tinka įv. formų langams: trapecijos, trikampio, apvalios ar arkos formos.

Stiklinių stogų uždanga Veranda

Tekstilinė uždanga stikliniams pavėsinių stogams, pasvirusiems langams, žiemos sodams ir kt.