Tinklelis nuo uodų langams, durims – modernus šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi. Tinkleliai nuo uodų tinka įvairių formų bei tipų langams ir durims – plastikiniams, mediniams, aliuminio. Tinkamai parinkti tinkleliai netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis. Anot mūsų klientų, tinkleliai nuo vabzdžių puikiai apsaugo ir nuo nestipraus lietaus. Papildomos tinklelių naudos: ant apdulkėjusio stiklo nelieka nubėgusio lietaus žymių, o gyvūnėlių mylėtojai gali būti ramūs dėl to, kad kačiukas neiššoks per pravirą langą.

Lauresta siūlomos tinklelių nuo uodų rūšys:

Rėminiai tinkleliai yra viena populiariausių ir ekonomiškiausių apsaugos nuo vabzdžių priemonių. Tinkleliai rėmeliai dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra ypač lengvai montuojami, o panorėjus pasukamųjų laikiklių pagalba, juos galima lengvai nuimti.
Vienas iš rėminio tinklelio privalumų yra tai, kad tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl praktiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Taip pat galime pasiūlyti ir tankesnį antialerginį tinklelį, nepralaidų žiedadulkėms.

Ruloniniai tinkleliai – tai funkcionalus sprendimas nuo vabzdžių, tinkantis tiek langamas, tiek terasos ar balkono durims. Šie tinkleliai veikia roleto principu ir susisuka į kasetę lango viršuje. Tinkleliai – roletai yra tvirtinami prie lango rėmo arba nišoje stacionariai.

Antialerginis tinklelis – tai puikus sprendimas norintiems apsisaugoti nuo nepageidaujamų vabzdžių ar žiedadulkių. Sertifikuotas Olandijos gamintojo antialerginis tinklelis sulaiko iki 90-100% visų žiedadulkių. Antialerginį tinklelį galima pritaikyti tiek rėmelio mechanizmui, tiek roleto tipo tinkleliui.

Plisuoti tinkleliai – tai modernus sprendimas siekiantiems efektyviai apsaugoti patalpas nuo uodų, musių, žiedadulkių bei įvairių alergenų. Tinklelio audinys yra pagamintas iš stiklo pluošto, aplieto PVC sluoksniu, todėl yra atsparus atmosferos poveikiui. Plisuotas tinklelis nuo vabzdžių yra sudarytas iš klostuoto audinio ir yra ypač lengvai suskleidžiamas.

Tinkleliai durys nuo uodų – tai ant aliuminio rėmo ištemptas tinklelio audinys. Šis mechanizmas gali būti montuojamas prie durų nišos (sienos) arba durų rėmo. Tai puikus pasirinkimas norintiems ilgus vasaros vakarus leisti atidarytomis terasos durimis, tačiau svajojantiems išvengti vabzdžių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išvengti vabzdžių savo namuose ar terasose, tačiau mėgstantiems palikti atidarytas duris.

Durims taip pat tinka plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių. Šie tinkleliai nuo uodų yra pilkos spalvos ir itin ploni, todėl jų beveik nepastebėsite, jie netemdys patalpos ir neužgoš vaizdo. Plisuoti tinkleliai durims pagaminti iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Šie tinkleliai durims nuo uodų lengvai atsidaro ir užsidaro stumtelėjus ranka į šoną. Šis tinkliukas durims nesunkiai sustumiamas į vieną šoną bei neužima daug vietos. Išstūmus tinklelį iš bėgelių labai lengva jį vėl atstatyti į savo vietą. Plisuoti tinkliukai nuo vabzdžių durims turi itin žemą slenkstį (tik 4–8 mm), todėl tai puikus pasirinkimas turintiems mažų vaikų.

Durims taip pat tinka ruloninis tinklelis nuo vabzdžių. Ruloninis tinklelis nuo uodų durims gaminamas iš kokybiško bei lankstaus tinklinio audinio. Kaip ir įprastų roletų, šių tinklelių mechanizmas veikia spyruokliniu principu – šiuos tinkliukus galima lengvai išskleisti ar suvynioti į kasetę viršuje.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai internetu arba telefonu. Arba atvykite į vieną iš mūsų salonų esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose ir su Laurestos specialistais išsirinksite labiausiai Jūsų namams tinkamą tinklelį nuo uodų.

Rezultatų: 5

Rėminiai tinkleliai

Tvirtinami iš išorės specialiais pasukamais laikikliais. Galima nuimti ne sezono metu.

Ruloniniai tinkleliai

Lengvai susisuka į kasetę viršuje arba šone. Nereikia po vasaros nusimontuoti – pakanka suvynioti.

Antialerginiai tinkleliai

Sulaiko 90-100% žiedadulkių. Sertifikuoti. Apsaugo nuo uodų, pūkų, dulkių. Rėminiai arba varstomi.

Plisuoti tinkleliai

Ypač tinka durims - slenkstis itin žemas (4 mm). Patogus ir lengvas valdymas. Saugus vaikams.

Tinkleliai durys

Idealus pasirinkimas durims, pro kurias dažnai vaikštoma.