Turite klausimų?

  550.000 uždengtų langų

  30 metų patirtis

  730 d. garantija

  Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

  Čia galite užsiregistruoti matavimui. Susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau. Jei turite skubių klausimų, skambinkite 8 640 12345 (I-V 8-20 h, VI-VII 10-20 h) 

   Jūsų duomenys bus naudojami norint susisiekti ir suderinti tikslias matavimo detales. Skambučio metu galutinai susiderinsite ir patvirtinsite dėl matavimo

   KONSULTACIJA JŪSŲ NAMUOSE*

   Mes tikime, kad geriausias būdas išsirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams yra gyva konsultacija Jūsų namuose. Mūsų konsultantai atvyks pas Jus su medžiagų pavyzdžiais sutartu patogiausiu Jums laiku. Vietoje matydami bendrą namų vaizdą bei interjerą ir girdėdami Jūsų norus galėsime parinkti Jūsų namams tinkamiausią ir gražiausią sprendimą.

    

   NEMOKAMA IŠMATAVIMO PASLAUGA*

   Mūsų konsultantas tiksliai ir greitai išmatuos Jūsų langus ar kitą erdvę – taip būsite tikri, kad pagamintos žaliuzės, roletai ar kiti mūsų gaminiai puikiai tiks Jūsų namams/erdvėms.

    

   PROFESIONALUS MONTAVIMAS

   Patyrę montavimo meistrai sumontuos Jūsų pasirinktus roletus, žaliuzes ar kitus mūsų gaminius, tad Jums liks tik gėrėtis savo naujai atgimstančia erdve.

    

    

   Tikslias gaminių ir paslaugų kainas sužinosite išsirinkę Jums tinkamiausias medžiagas (kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinktų audinių ar medžiagų).

    

   *Užsakant mūsų gaminius su montavimu – matavimas Jums nekainuos. Papildomai skaičiuojamas tik mokestis už transportą, kuris priklauso nuo Jūsų objekto vietos. Visą tikslią informaciją patikslinsime Jums paskambinę telefonu. Be žodinio Jūsų patvirtinimo telefonu matuoti į vietą nevykstame.

    

   Jei pageidaujate skubių atsakymų – skambinkite +370 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

   Mūsų klientai kalba

   Diana

   Pareiginga ir maloni salono konsultantė Inga! Dėkoju už laiku priimtą ir kokybiškai pagamintą užsakymą....

   Skaityti visą
   Ilona

   Dėkoju Ingai už visą naudingą informaciją. Šiandien sulaukiau nemažai komplimentų dėl savo roletu....

   Skaityti visą
   Valdemaras

   Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

   Skaityti visą
   Lina Interjero dizainerė

   Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

   Skaityti visą

   Naujienų prenumerata

   Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

   Naujienlaiškio prenumerata.

   Palaukite...

   Dėkojame, kad užsiprenumeravote!