Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Lauko roletų audinių ypatumai

Audinio atvirumo faktorius – lauko roleto audinio (rodiklis priklauso nuo audinio pynimo būdo, o ne spalvos) matomumo lygis išreikštas procentais.

Kuo didesnė atvirumo faktoriaus išraiška, tuo audinys – mažiau pralaidžia saulės spindulius.

Lauko roletų audiniai pralaidumas

Žemiau pateiktos katalogo nuotraukos – tik vizualinė priemonė. Dėl skirtingų monitorių parametrų bei audinių spalvos, tekstūra tikrovėje gali neženkliai skirtis. Maloniai kviečiame apsilankyti artimiausiuose „Lauresta“ žaliuzių centruose išsirinkti iš audinių pavyzdžių katalogo patinkantį audinį.

Serge audiniai

Serge kolekcijos audiniai gaminami iš stiklo pluošto audinio, dengiami PVC. Šios kolekcijos audinių ypatingas bruožas – įstrižas pynimas, kuris užtikrina audinio tvirtumą. Šie audiniai puikiai apsaugo patalpas nuo įkaitimo ir yra atsparūs ugniai.

Serge 600

Serge 1%

Polyscreen audiniai

Tai padengti PVC sluoksniu poliesterio grupės audiniai, pasižymintys įvairiais audimo raštais  ir skirtingomis techninėmis savybėmis (rūšys: PS Luminous, PS 550, PS 350). Galimas pasirinkimas iš skirtingų spalvų ir lengvas lauko roletų pritaikymas prie namo, buto ar pergolos interjero atspalvių. Dėl esminių techninių audinių savybių bus užtikrinta optimali patalpos ar paėsinės temperatūra ir itin paprasta roletų priežiūra.

Polyscreen 550 – atvirumo faktorius 5%

Polyscreen 550 Gold & Silver – atvirumo faktorius 5%

Polyscreen 350 – atvirumo faktorius 10%

Polyscreen Luminous – atvirumo faktorius 6-11%

Polyscreen 550 Coupage – atvirumo faktorius 5%

Audiniai – Blackout

Blackout audiniai – visiškai šviesai nepralaidūs, aukštos kokybės tankaus audimo audiniai su vos matomu blizgiu atspalviu. Šie lauko roletai itin efektyviai blokuoja šviesos gausą, sukurtame šešėlyje padeda pasislėpti nuo dienos šviesos ir sukurti erdvę ramiam poilsiui, kurioje galėsite atsipalaiduoti.

Polyscreen 314 Blackout – atvirumo faktorius 0%

Sunworker audiniai

Sunworker audiniai – tai lygaus poliesterio paviršiaus audiniai, dengti PVC. Išskirtinės struktūros audiniai veiksmingai stabdo saulės šviesos šilumą ir tuo pačiu užtikrina optimalų šviesos kiekį, užtikrinant komfortišką poilsį name, bute ir pergoloje. Kiti šių audinių privalumai – spalva neblunka, didelis pasipriešinimo koeficientas tempimui ir paprasta priežiūra.

Sunworker – atvirumo faktorius 6%

Soltis audiniai

Soltis audiniai – gaminami pagal patentuotą technologiją poliesterio grupės audiniai, patvarūs, padengti PVC. Speciali gaminimo technologija užtikrina aukštą audinio stabilumą ir sumontavus apsaugo nuo deformacijų net uždengus didelius plotus. Dėl lygaus audinio paviršiaus, purvas itin sunkiai įsigeria į šį audinį.

Soltis 92 – atvirumo faktorius 4%

Soltis 99 – atvirumo faktorius 3%

Veroglim acoustic audiniai

Veroglim – elegantiški audiniai, gaminami iš aukštos kokybės nedegaus polisterio. Dėl mažo svorio, šie audiniai tinka ne tik atviroms, bet ir kasetinėms roletų sistemoms naudoti . Kitas šių audinių pranašumas – akustinės savybės. Dėl audinių struktūros savybių, sugeria garsą ir užtikrina, kad Jūsų beveik niekas negirdės už namo, buto, pergolos langų ar durų ribų. Šio audinio paviršius – metalizuotas, todėl puikiai atspindi saulės šviesą ir taip veiksmingai užtikrina jaukią temperatūrą pergoloje.

Veroglim Acoustic – atvirumo faktorius 1%

Jeigu Jus domina lauko roletai, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 640 12345 arba atvykite į artimiausią LAURESTA saloną.

Mūsų klientai kalba

Diana

Pareiginga ir maloni salono konsultantė Inga! Dėkoju už laiku priimtą ir kokybiškai pagamintą užsakymą....

Skaityti visą
Ilona

Dėkoju Ingai už visą naudingą informaciją. Šiandien sulaukiau nemažai komplimentų dėl savo roletu....

Skaityti visą
Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!