s

Turite klausimų?

500.000 uždengtų langų

28 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Nors roletai nereikalauja ypatingos priežiūros kaip užuolaidos ar greitai apdulkančios žaliuzės, tačiau gan dažnai sulaukiame klientų klausimo, o kaip gi prižiūrėti ir valyti roletus, kurie dengia langą jau ne vienerius metus.

Roletai yra ilgaamžiai ir praktiški langų dekorai, kurie tinka beveik visiems namų interjerams. Tačiau kabantys ilgą laiką, prikaupia dulkių, purvo ir juos derėtų išvalyti. Valymo metodai priklauso nuo roleto audinio. Pateiksime jums naudingus patarimus, kuriais vadovaudamiesi nesugadinsite roleto medžiagos.

JUMS REIKĖS:


• Kempinės ar švelnios šluostės
• Dulkių siurblio
• Seno dantų šepetėlio

• Dulkių šepečio

• Šilto vandens

ROLETŲ VALYMO BŪDAI

  • Norint nuvalyti susikaupusį gausų dulkių sluoksnį, geriausia išeitis, atsargiai prilaikant roletą, nusiurbti dulkių siurbliu arba pavalyti švelniu šepečiu.
  • Jei nuo drėgmės namuose kaupiasi pelėsis ir dėl rasojančių langų ant roletų atsirado pelėsio dėmės, pirmiausia, rekomenduojame išsiaiškini visas roleto medžiagos ypatybes, nuo to priklauso, kokių valymo būdą pasirinkti. Siūlome pasirinkti švelnią kempinę ar šluoste. Jokiu būdu stipriai netrinkite, nes galite nuvalyti impregnavimo sluoksnį nuo roleto audinio.
  • Šiltuoju metų sezono per atvirą langą priskrenda mašalų, muselių, kurios apkimba roletus. Prikibę gyviai paprastai nenusivalo, roletą susukus į viršų, jie susitraiško ir palieka juodas dėmeles. Šią problemą geriausia būtų išspręsti su senu dantų šepetėliu ar kempinės šiurkščiąja puse. Pridžiuvusios muselės turėtų nukristi nuo roleto audinio.
  • Sunkiausiai išvalomos riebalų dėmes. Jas reikėtų valyti drėgna šluoste, tačiau venkite koncentruotų valiklių. Roletai dėl stipraus valomųjų priemonių poveikio gali prarasti spalvą ir apsaugines savybes.
  • Jei nusprendėte išvalyti roletus, patariame perskaityti gamintojo pateiktus nurodymus ar pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Išvalę roletus, pakabinkite juos atgal ar palikti ant grindų džiūti. Lyginti griežtai negalima, nes nuo karščio roletai deformuosis ir praras formą. Taip pat negalima roletų skalbti, nes impregnuota medžiaga gali lūžti.

Dauguma roletinių audinių yra impregnuoti nuo dulkių pritraukimo ir blukimo, ne veltui yra užsitarnavę praktiškiausių langų dekoro vardą. Tačiau, jei jūsų namų langai yra į gatvę ir pro atvirą langą patenka dulkės, vertėtų rinktis kasetinius roletus, kurių audinys susisuka į viršuje esantį uždengtą mechanizmą.

Jei roleto audinio dėmių nebeįmanoma panaikinti visais išvardintais būdais, vertėtų pasvarstyti apie audinio keitimą, paliekant senąjį mechanizmą. Naujam roletui su Jūsų senuoju mechanizmu bus pritaikyta 40% nuolaida. Kreipkitės numeriu 8 640 12345

Mūsų klientai kalba

Ruta

Šiandien dėl didelės pasiūlos rinkoje nėra lengva išsirinkti paslaugas ar prekes. Norisi ir greitai, ir kokybiškai, ir finansine prasme priimtinai. O juk taip nebūna , tač...

Skaityti visą
Renata

Noriu pasidžiaugti nuostabiu vadybininko Justo Vertelkos darbu. Darbas atliktas laiku ir kruopščiai. Justas yra tikras savo srities profesionalas. Malonu bendradarbiauti su toki...

Skaityti visą
Rutene

Esu labai patenkinta tinkleliais ir apsauginemis zaliuzemis, kurias uzsisakeme. Patogiai atsirado ir graziai atrodo. Labai greitas ir kokybiskas meistru darbas....

Skaityti visą
Jelena

2020-01-14 užsakytas žaliuzes gavau. Kokybė labai gera, pati medžiaga kokybiška, labai gražiai atrodo. Tikrai buvo verta laukti. Džiaugiuosi, kad pasirinkom plisuotas žaliu...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta