Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Nors roletai nereikalauja ypatingos priežiūros kaip užuolaidos ar greitai apdulkančios žaliuzės, tačiau gan dažnai sulaukiame klientų klausimo, o kaip gi prižiūrėti ir valyti roletus, kurie dengia langą jau ne vienerius metus.

Roletai yra ilgaamžiai ir praktiški langų dekorai, kurie tinka beveik visiems namų interjerams. Tačiau kabantys ilgą laiką, prikaupia dulkių, purvo ir juos derėtų išvalyti. Valymo metodai priklauso nuo roleto audinio. Pateiksime jums naudingus patarimus, kuriais vadovaudamiesi nesugadinsite roleto medžiagos.

JUMS REIKĖS:


• Kempinės ar švelnios šluostės
• Dulkių siurblio
• Seno dantų šepetėlio

• Dulkių šepečio

• Šilto vandens

ROLETŲ VALYMO BŪDAI

  • Norint nuvalyti susikaupusį gausų dulkių sluoksnį, geriausia išeitis, atsargiai prilaikant roletą, nusiurbti dulkių siurbliu arba pavalyti švelniu šepečiu.
  • Jei nuo drėgmės namuose kaupiasi pelėsis ir dėl rasojančių langų ant roletų atsirado pelėsio dėmės, pirmiausia, rekomenduojame išsiaiškini visas roleto medžiagos ypatybes, nuo to priklauso, kokių valymo būdą pasirinkti. Siūlome pasirinkti švelnią kempinę ar šluoste. Jokiu būdu stipriai netrinkite, nes galite nuvalyti impregnavimo sluoksnį nuo roleto audinio.
  • Šiltuoju metų sezono per atvirą langą priskrenda mašalų, muselių, kurios apkimba roletus. Prikibę gyviai paprastai nenusivalo, roletą susukus į viršų, jie susitraiško ir palieka juodas dėmeles. Šią problemą geriausia būtų išspręsti su senu dantų šepetėliu ar kempinės šiurkščiąja puse. Pridžiuvusios muselės turėtų nukristi nuo roleto audinio.
  • Sunkiausiai išvalomos riebalų dėmes. Jas reikėtų valyti drėgna šluoste, tačiau venkite koncentruotų valiklių. Roletai dėl stipraus valomųjų priemonių poveikio gali prarasti spalvą ir apsaugines savybes.
  • Jei nusprendėte išvalyti roletus, patariame perskaityti gamintojo pateiktus nurodymus ar pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Išvalę roletus, pakabinkite juos atgal ar palikti ant grindų džiūti. Lyginti griežtai negalima, nes nuo karščio roletai deformuosis ir praras formą. Taip pat negalima roletų skalbti, nes impregnuota medžiaga gali lūžti.

Dauguma roletinių audinių yra impregnuoti nuo dulkių pritraukimo ir blukimo, ne veltui yra užsitarnavę praktiškiausių langų dekoro vardą. Tačiau, jei jūsų namų langai yra į gatvę ir pro atvirą langą patenka dulkės, vertėtų rinktis kasetinius roletus, kurių audinys susisuka į viršuje esantį uždengtą mechanizmą.

Jei roleto audinio dėmių nebeįmanoma panaikinti visais išvardintais būdais, vertėtų pasvarstyti apie audinio keitimą, paliekant senąjį mechanizmą. Naujam roletui su Jūsų senuoju mechanizmu bus pritaikyta 40% nuolaida. Kreipkitės numeriu 8 640 12345

Mūsų klientai kalba

Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą
Laima

Laba diena,
Šiandien Jūsų montavimo specialistas mūsų bute Kaune, P. Plechavičiaus g.        iš naujo sumontavo gamykloje pakoreguotus roletus. Dabar langai už...

Skaityti visą
Tomas

Buvo atlikus pliusuoto tinkliuko remontas, tačiau įdėjo ne tas detales, dėl ko nepavyko susimontuoti. Informavus apie klaidą netrukus atvyko specialistai ir viską sutvarkė. ...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta