Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Tikriausiai visi esame girdėję ar matę tuos juokingus vaizdelius, kas nutinka po to kai išradingosios katės sugalvoja palaipioti žaliuzėmis, užuolaidomis.

Yra kačių, kurios bando įsiterpti tarp aliuminių žaliuzių…

Ir yra kačių, kurios mėgsta kramtyti žaliuzių virvutes labiau nei katžolę.

Mano katė padarys viską, kad tik gautų priėjimą prie lango

JAV zoopsichologai sužinojo, ką veikia katės, kai lieka vienos namuose. Tyrimo metu 50 kačių šeimininkų namuose buvo pastatyti fotoaparatai, kurie kas 15 minučių darydavo nuotraukas. Kaip paaiškėjo, didžiąją laiko dalį katės žiūri pro langą (21,6 %). Apie 11.8 % laiko katės praleidžia kartu su kitu namuose esančiu augintiniu, 5 % žaidžia su savo žaislais, 7%  ropščiasi ant baldų. Priešingai nei tikėjosi mokslininkai, miegui katės skiria tik 6,1 % savo laiko. Tad galime teigti, jog katės yra gamtos stebėtojos. Pro langą jos ne tik stebi žmones, paukščius, bet ir mėgsta pasilepinti kaitriais saulės spinduliais.

SPRENDIMAS

Norint išsaugoti žaliuzes tokias, kokios jos buvo prieš paliekant kates vienas namuose, galite jas šiek tiek pakelti, taip jūsų augintinis galės laisvai prieiti prie lango. Tačiau jei norite išlaikyti privatumą, sumontuokite trumpas užuolaidėles, kurios padės išvengti nepageidaujamų žvilgsnių.

Mano katė ypatingai mėgsta žaisti su žaliuzių reguliuojamomis virvutėmis

Kas gali labiau traukti katyčių dėmesį, jei ne kabančios žaliuzių reguliuojamosios virvutės. Mūsų pūkuotieji draugai ypatingai mėgsta su jomis žaisti, kandžioti ir tampyti. Tačiau tai gali būti pavojinga, jei virvutė apsivyniotų aplink gyvūno kaklą, pasekmės būtų liūdnos.

 

SPRENDIMAS

Žaliuzių reguliuojamą virvutę įstatyti į apsauginį laikiklį ir surišti į ryšulėlį, taip virvutė neatkreips kačiuko dėmesio.

Mano katė mėgsta laipioti ir galąsti nagus į žaliuzes

Nagų galandimas ir laipiojimas aukštumoje yra stiprus kačių instinktų elgesio derinys. Katės turi natūralų instinktą lipti, dėl to nukenčia langų dekoracijos. Kai katė galanda nagus, tai visiškai nereiškia, kad ji nori kažką sugadinti ar subraižyti. Ji tokiu būdu stengiasi pašalinti negyvą nagų sluoksnį ir paaštrinti nagų galiukus.

 

SPRENDIMAS

Išmokyti dilinti nagus, pastatę braižymui skirtą stulpą. Jis turėtų būti įrengtas netoli tos vietos, kur katė paprastai miega, arba greta daikto, kurį augintinė pasirinko „pasigaląsti“ nagus.

Horizontalios žaliuzės nėra tinkamiausias langų dekoravimo būdas auginant kates, tuo jau buvo galima įsitikinti ne vienam. Tačiau kaip uždengti langus, kad viskas liktų savoje vietoje? Turime jums keletą naudingų patarimų. Pirmiausia, auginant kates ar mažamečius vaikus visada saugiau pasirinkti ne reguliuojamas virvutes, o lazdeles.

 

Geriausi langų dekoravimo būdai, tinkantys auginant namuose kates:

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS

Jei horizontalios žaliuzės gali sulinkti ar net sulūžti praūžus žaismingajam augintiniui, vertikalios žaliuzės nesulauktų tokios nelaimingos pabaigos. Pro jas katė gali laisviau prieiti prie lango, esant poreikiui jas galima patraukti į šoną ir palikti langą atvirą. Vertikalių žaliuzių juostos pagamintos iš specialiai impregnuoto, standaus, ilgus metus nekeičiančio savo savybių audinio. Tai dažniausiai poliesterio, poliesterio su medvilne arba stiklo pluošto audiniai. Vertikalios žaliuzės dažniausiai būna 89 mm pločio iš aukštos kokybės PVC, kuris nedegus, lengvai valomas ir antistatinis, tad katės plaukeliai neturėtų prilipti.

ROLETAI

Roletai- tai dar vienas iš patikimų langų uždengimų. Roletų audiniai yra gan slidūs, tad jūsų gyvūnėlis tiesiog nuslystų, nepažeisdamas audinio. Roletai praktiškai nereikalauja priežiūros. Jeigu medžiaga susitepė ar aplipo katės plaukeliais, galite nuvalyti ją su vandeniu, mikro šluoste ir, jeigu reikia, nedideliu kiekiu rankų muilo. Patariama nevalyti roleto audinio šiurkščiu audiniu, taip pat nenaudoti stiprios chemijos, kad jo nepažeistumėte. Skirtingai nei užuolaidų, roleto audinio nei skalbti, nei lyginti nerekomenduojama, kadangi galite pažeisti roletų medžiagą. Roletai yra pakankamai ilgaamžiai, ypatingai tai galioja mechanizmui. Jei nutiko taip, kad jūsų gyvūnas sugadino roleto audinį, galima jį pakeisti paliekant tą patį mechanizmą.

MEDINĖS ŽALIUZĖS

Pro medinių žaliuzių (pvz. 25 ar 50 mm pločio juostelių) tarpelius katės galės netrukdomai stebėti, kas vyksta už lango. Horizontalių medinių žaliuzių juostelėms gaminti naudojama kanadietiška liepa (basswood). Ši mediena pasižymi gebėjimu išlaikyti savo formą ir nesikraipyti. Ji taip pat nėra šakota, o pats medienos pluoštas yra švelnaus rašto. Medinių žaliuzių juostelės yra padengtos specialiu laku, kuris apsaugo nuo saulės blukimo ir drėgmės.

Ką daryti, jei vis dėlto žaliuzes sugadino jūsų mylimas augintis?

Svarbiausia, nesinervinti ir nusiraminti. Viskas gali būti lengvai sutvarkoma mūsų darbščiųjų specialistų rankomis.

 

Dėl žaliuzių ar roletų remonto skambinkite mums tel.  8 640 12345.

Pakeisime roletų ir žaliuzių audinius: roletams – su 40 % nuolaida, vertikalioms žaliuzėms – su 30% nuolaida. Remonto darbų kaina priklauso nuo jų sudėtingumo, o prireikus, pas mus galima įsigyti visas žaliuzių ir kitų gaminių detales.

Mūsų klientai kalba

Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą
Laima

Laba diena,
Šiandien Jūsų montavimo specialistas mūsų bute Kaune, P. Plechavičiaus g.        iš naujo sumontavo gamykloje pakoreguotus roletus. Dabar langai už...

Skaityti visą
Tomas

Buvo atlikus pliusuoto tinkliuko remontas, tačiau įdėjo ne tas detales, dėl ko nepavyko susimontuoti. Informavus apie klaidą netrukus atvyko specialistai ir viską sutvarkė. ...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta