Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Šiais laikais vis sparčiau keičiasi namų interjero idėjos, atsiranda vis naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau roletus kaip ir užuolaidas- jau galima vadinti tradiciniu langų uždengimo būdu.

 

Roletai yra bene populiariausias ir praktiškiausias būdas, padedantis apsisaugoti ne tik nuo saulės, nepageidaujamų žvilgsnių iš lauko, bet kartu saugantis ir asmeninį privatumą. Tačiau nederėtų pamiršt, kad roletai ne tik funkcionalūs, kambariui jie suteikia jaukumo, neužgožia erdvės, netgi yra praktiškesni nei užuolaidos – roletų tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa, juos lengviau prižiūrėti. Roletų pasirinkimas yra be galo didelis ir gerokai skiriasi nuo vos prieš dešimt metų buvusios pasiūlos. Vartotojai gali rinktis ne tik iš gausybės raštų, spalvų, bet ir skirtingų roletų tipų, kurie geriausiai atitinka jų poreikius. Tačiau į ką atkreipti dėmesį renkantis roletus?  Pateiksime keletą patarimų, kad juos išsirinkti būrų nesudėtinga ir palengvintų apsisprendimą.

Prieš renkantis roletus būtina žinoti, kokiai patalpai bus skirti šie langų uždengimai. Dažnai pagal kambario paskirtį renkamės ir pačius roletus. Miegamojo kambaryje patartina rinktis kiek tamsesnius, labiau saulę užtamsinančius audinius. Kaip pavyzdys galėtų būti šviesai nepralaidūs roletai, kurie pagal savo paskirtį labiausiai tiks miegamajam: jie pagaminti iš šviesos visiškai nepraleidžiančio audinio, todėl saulės spinduliai ar šviesa sklindanti iš lauko (gatvių žibintai, ryškus mėnulis ir t.t.) netrukdys mėgautis poilsiu.

Šviesai nepralaidūs roletai blackout

Svetainėje, virtuvėje dažniausiai netinka tokie patys roletai kaip ir miegamajame. Šiose patalpose tinka šviesesni audiniai. Taip pat šiose patalpose puikiai tiks roletai diena – naktis , nes gali atstoti dienines ir naktines užuolaidas. Šio tipo roletai gaminamos iš dvigubo audinio: turi permatomas ir nepermatomas juostas, todėl reguliuojant jų persidengimą galima įsileisti šviesos tiek, kiek norisi. Svarbus dalykas, kurį verta paminėti dėl roletų valgomajame, kad ritininių užuolaidų audiniai turėtų būti praktiški ir nedegūs.

Tuo tarpu, vonios kambaryje dažniausiai norisi ir šviesos ir privatumo, tad vienas iš sprendimų yra šviesai pralaidūs roletai , jais uždengus langą vis dar patenka šviesa, tačiau iš lauko pusės įžiūrėti galima nebent siluetą. Kitas, taip pat puikus variantas: roletai, kurie valdomi iš apačios į viršų. Šio tipo roletais galite uždengti dalį lango nuo apačios ir išvengti nepageidaujamų žvilgsnių.

Vienspalviai arba margi roletų audiniai derinami prie interjero, kad būtų išgautas vientisas kambario stilius. Margaspalviai roletų audiniai į patalpas įneš dinamikos, suteiks gyvumo, todėl geriausia juos rinktis vienspalviuose interjeruose. O štai vienspalvius audinius – priešingai, rekomenduojama rinktis prie ryškesnių interjerų.

Vaikų kambariui skirti roletai yra ryškių spalvų, marginti spalvotais piešinėliais. Tokie roletai kambaryje jokiu būdu neatrodys nuobodžiai, suteiks žaismingumo bei skatins kūrybiškumą. Tačiau nepulkite ir į kraštutinumą, nesirinkite itin  ryškių, rėkiančių spalvų. Tokiame kambaryje vaikas gali tapti neramus, daugiau verkti, tad svarbu, kad būtų ne tik estetiškai gražu, bet ir funkcionalu.

Rožiniai roletai vaikų ka

Gyvenamieji namai statomi gan tankiai, tad ne visuomet yra galimybė pasimėgauti gražiu vaizdu pro langą. Foto roletai – vaizdo pro langą patobulinimas. Tai gana dažnas pasirinkimas vaikų kambariui, dažniausiai renkamasi super herojų ar personažų nuotraukos, taipogi populiarūs lavinamieji vaizdiniai, kaip žaismingai pateiktos abėcėlės, daugybos lentelės nuotraukos ar pasaulio žemėlapiai. Nusprendus langą dekoruoti foto roletais, ypač svarbu atsižvelgti į interjerą, numatyti galimos patalpos pokyčius, pamąstyti ir apie tai, kad ekstravagantiškos nuotraukos ilgainiui gali atsibosti.

Mūsų klientai kalba

Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą
Laima

Laba diena,
Šiandien Jūsų montavimo specialistas mūsų bute Kaune, P. Plechavičiaus g.        iš naujo sumontavo gamykloje pakoreguotus roletus. Dabar langai už...

Skaityti visą
Tomas

Buvo atlikus pliusuoto tinkliuko remontas, tačiau įdėjo ne tas detales, dėl ko nepavyko susimontuoti. Informavus apie klaidą netrukus atvyko specialistai ir viską sutvarkė. ...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta