Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Patarimai, kaip saugiai atidaryti langus ar duris turint kasetinius roletus

Jei turite duris ar varstomus langus su kasetiniais roletais, ši informacija gali būti jums aktuali.

Kasetiniai roletai – gražu ir patogu. Tačiau retai kada pagalvojama iš anksto, jog dėl atsikišusios roleto kasetės ant lango arba durų rėmo gali kilti šiokių tokių problemų.

 

Atidarant langą (ar duris), išsikišusi roleto kasetė gali remtis į nišos sienelę bei tokiu būdu riboti lango atidarymo kampą ar net apgadinti apdailą (įlaužti nišos sienelę). Maža to, atidarius langą itin energingai,  roleto kasetė gali sulūžti ir pati.

 

Roleto kasetė gali remtis į nišą, priklausomai nuo paties lango konstrukcijos. Labiausiai tikėtina, jog taip nutiks, jei jūsų lango vyriai yra gana arti nišos sienelės bei pati niša yra gana gili.

Dažnai nutinka taip, jog atveriant langus ar duris, roletų kasetė remiasi į sieną ir ilgainiui palieka žymę. Kaip to išvengti?

Kasetiniai roletai daromos durys

Tokiais atvejais, siekiant išvengti nišos apdailos bei pačios roleto kasetės apgadinimo, rekomenduojame prie nišos sienelės pritvirtinti minkštą atramėlę, kuri sušvelnins kasetės smūgį į nišą bei apsaugos.

 

Šių apsaugų galima nesunkiai įsigyti specializuotose furnitūros parduotuvėse arba atitinkamuose skyriuose didesnėse statybos ir namų prekių parduotuvėse. Šios iškilios minkštos silikoninės arba minkšto plastiko apsaugos paprastai būna įvairių diametrų ir spalvų, su lipnia juostele priklijavimui. Tokią apsaugą nesunkiai pritvirtinsite toje vietoje, kurioje roleto kasetė remiasi į sieną.

 

Tokia apsaugą internetinėse parduotuvėse rasite pavadinimais „lipni durų atrama“, „sienos apsauga“, „paminkštinimas“ ir pan. (angl. „door stopper“, „self adhesive bumper“, „wall protector“ ir pan.).

Vienas patogiausių sprendimų varstomiems langams ir durims – plisuotos žaliuzės

Na, o jei norite pilno komforto varstant langus ar duris be papildomų rūpesčių ar atsargumo juos atidarinėjant – patariame rinktis plisuotas žaliuzes.

Plisuotos žaliuzės ypač tinkamos atidaromiems langams ar durims su stiklu (pvz. balkono durims). Plisuotos žaliuzės, skirtingai nei kasetiniai roletai, neturi išsikišusios ant lango rėmo montuojamos kasetės. Tad jos puikiai tiks varstomiems langams bei durims su stiklu:

  • išvengsite rizikos apgadinti nišos sienelės apdailą;
  • galėsite maksimaliai atverti langą ar duris;
  • galėsite drąsiai varstyti duris ar langus be jokių papildomų apsaugos priemonių nišai.

Mūsų klientai kalba

Diana

Pareiginga ir maloni salono konsultantė Inga! Dėkoju už laiku priimtą ir kokybiškai pagamintą užsakymą....

Skaityti visą
Ilona

Dėkoju Ingai už visą naudingą informaciją. Šiandien sulaukiau nemažai komplimentų dėl savo roletu....

Skaityti visą
Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!