Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Plisuotos žaliuzės tinka įvairių formų langams

Neretai tenka išgirsti žmonių klausimus, kaip dekoruoti sudėtingų formų langus ir apsisaugoti nuo saulės šviesos bei nepageidaujamų žvilgsnių, nes, atrodo, kad esant didžiulei langų dekoravimo pasiūlai, sunku išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Mes norime jums pristatyti šiuo metu sparčiai populiarėjantį langų dekorą – plisuotas žaliuzes. Tai puikus pasirinkimas, turintis be galo daug privalumų ir padedantis įgyvendinti sudėtingus dizaino sprendimus.

Plisuotos žaliuzės rinkoje atsirado pakankamai neseniai, tačiau savo universalumu ir praktiškumu greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje, galime pasidžiaugti, kad po truputį įgauna pripažinimą ir lietuvaičių namuose. Vienas iš privalumų, kodėl plisuotos žaliuzės taip mėgstamos – suteikta galimybė sėkmingai spręsti sudėtingus interjero sprendimus. Ši žaliuzių konstrukcija tinka absoliučiai visiems langams, tiek įprastiems, tiek nestandartinių formų ir dydžių langams. Jos gali uždengti net pačius didžiausius langus ir nesvarbu, ar tai trikampio, ovalo ar apvalios formos langas. Plisuotos žaliuzės taip pat puikiai tinka stoglangiams. Toks pasirinkimas leidžia kurti namų interjerą net ir sudėtingos erdvės vietose.

Gelsvos plisuotos žaliuzės
Lauresta rausvos plisuotos žaliuzės
Pilkos plisuotos žaliuzės bet kokių formų langams

Interjero detalė ir apsauga nuo saulės

Plisuotos žaliuzės atrodo netradiciškai dėl plisuotų klosčių ir atrodo efektingiau nei roletai ar paprastos aliumininės žaliuzės, suteikia galimybę išsiskirti iš kitų langų. Šis langų uždengimas suderina prabangą, jaukumą ir šilumą, suteikia elegantišką bei modernų įvaizdį. Su žaliuzėmis ne tik pagyvinsite interjerą, bet ir apsisaugosite nuo nepageidaujamų saulės spindulių. Jei vasarą namai itin įkaista ir tampa lyg šiltnamis, plisuotos žaliuzės pasitarnaus išgelbėdamos augalus nuo tiesioginių ir intensyvių saulės spindulių, o namai išliks vėsesni.

Plisuotos žaliuzės iš kitų išsiskiria tuo, kad jas galima atitraukti nuo lango viršaus, tiek nuo apačios, taip pat galima atitraukti nuo abiejų pusių ir uždengti tik vidurinę lango dalį. Dėl šio itin patogaus valdymo, žaliuzių audinys išlieka švarus ir nepažeistas, o jūs galite įleisti šviesos tiek, kiek pageidaujate bei išlaikyti privatumą, apsisaugodami nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

Spalvų ir raštų įvairovė leidžia rasti tinkamą sprendimą kiekvienam interjerui.

 • Tamsių spalvų plisuotos žaliuzės labiau apsaugo nuo saulės šviesos ir užtamsina patalpą, todėl labai tinka naudoti vietose, kuriose norima sumažinti šviesos kiekį.
 • Galima rinktis ir dvigubą audinį su izoliaciniu sluoksniu viduje – tokios plisuotos žaliuzės vasarą itin efektyviai mažins patalpos įšilimą ir neleis patalpai perkaisti.
 • Šviesesnių spalvų plisuotos žaliuzės puikiai tinka, jeigu norite į patalpą įsileisti daugiau šviesos, tačiau išlaikyti privatumą.
 • Ryškių spalvų plisuotos žaliuzės puikiai pagyvina interjerą ir suteikia žaismingumo.

Nesudėtingas montavimas

Šios naujos kartos plisuotos žaliuzės yra daug patogesnės ir funkcionalesnės už daugelį analogų. Plisuotas žaliuzes labai lengva sumontuoti: lango stiklajuostėse įsukami keturi varžtai, o ant jų tvirtinamas žaliuzių mechanizmas. Siauresnis profilis, prie kurio tvirtinimas, leidžia sumontuoti žaliuzes labai arti stiklo ir visiškai netrukdo lango ar balkono durų atidarymui. Klostuotas audinys išlieka prigludęs prie stiklo net atvėrus langą į vėdinimo padėtį.Skirtingai nei roletams, plisuotoms žaliuzėms nereikalingos lango plotą mažinančios šoninės kreipiančios.

O šiuo metu pristatome naujovę – plisuotas žaliuzes, kurioms nereikalingas profesionalus montavimas. Itin rekomenduojame tiems, kurie nuomoja būstą ar nenori gadinti lango rėmo. Pritvirtinę specialiais laikikliais, panorėję galite lengvai nuimti nuo lango.

Dvigubos plisuotos žaliuzės

Nereikalauja ypatingos priežiūros

Renkantis plisuotas žaliuzes nereikėtų nerimauti dėl jų valymo ir priežiūros. Visi plisuotoms žaliuzėms naudojami audiniai yra impregnuoti, kad jų neišblukintų saulė, o medžiagos iš kurių gaminamos, netraukia link savęs dulkių, tad jas galite tiesiog pavalyti

Tačiau jei nusprendėte jas išplauti, langų dekorą patariama pamirkyti vėsiame 30 laipsnių temperatūros vandenyje, naudojant švelnias skalbimo priemones ir tuomet nuskalauti dušu. Džiovinant reikėtų laikyti suspaustoje padėtyje, taip bus išsaugotas audinio suplisavimas.drėgna šluoste.

Plisuotų žaliuzių kainos

Plisuotų žaliuzių kaina pas mus priklauso nuo pasirinkto audinio ir matmenų, todėl apskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai. Nestandartiniai audiniai ir sprendimai kainuoja kiek brangiau, tačiau plisuotų žaliuzių kaina yra vidutinė. Tai modernus ir universalus langų dekoravimo būdas, suteikiantis patalpai jaukumo, modernumo, veiksmingai papildantis interjerą.

Plisuotų žaliuzių privalumai:

 • Jų pagalba galima uždengti bet kurią lango dalį: viršutinę, apatinę ar tik vidurinę;
 • Labai lengva pritaikyti įvairių dydžių ar formų langams;
 • Lengva tvarkingai ir lengvai pritvirtinti prie lango;
 • Yra plisuotos žaliuzės, kurias galima uždėti ant lango be montavimo;
 • Pakeltos ir sutrauktos užima labai mažai vietos;
 • Audiniai yra impregnuoti, todėl spalva neblunka;
 • Lengva prižiūrėti, galima skalbti;
 • Valdomos rankiniu arba automatiniu būdu;
 • Žaliuzės montuojamos tiesiogiai tarp lango stiklajuosčių arba rėmų, todėl visiškai netrukdo balkono durų atidarymu;
 • Suteikia interjerui elegancijos ir modernumo, bei yra praktiškas, universalus langų dekoras.
Plisuotos žaliuzės voniai

Mūsų klientai kalba

Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą
Laima

Laba diena,
Šiandien Jūsų montavimo specialistas mūsų bute Kaune, P. Plechavičiaus g.        iš naujo sumontavo gamykloje pakoreguotus roletus. Dabar langai už...

Skaityti visą
Tomas

Buvo atlikus pliusuoto tinkliuko remontas, tačiau įdėjo ne tas detales, dėl ko nepavyko susimontuoti. Informavus apie klaidą netrukus atvyko specialistai ir viską sutvarkė. ...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta