Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Svetainė dažno mūsų namuose užima ypatingai svarbia vietą – joje leidžiami vakarai su šeima, priimami svečiai ar tiesiog ilsimasi, todėl langų dekoro parinkimas šiam kambariui neretai tampa nemenku galvos skausmu. Ką rinktis – roletus, romanetes, plisuotas, horizontalias, o galbūt vertikalias žaliuzes? Norėdami Jums palengvinti šią užduoti, pristatome TOP 5 sprendimus svetainei:

1. Roletai

Roletai – mūsų klientų itin pamėgtas langų dekoro sprendimas. Siūlome platų pasirinkimą tiek vienspalvių, tiek margų audinių, tad kiekvienas ras savo kambariui tinkamą variantą. Šviesūs, pasteliniai atspalviai įneš Jūsų svetainei jaukumo, o ryškesni suteiks interjerui gyvumo bei taps puikiu akcentu. Klientams, ieškantiems inovatyvaus sprendimo, rekomenduojame rinktis dvigubus roletus DIENA – NAKTIS, kurių modernus dizainas apjungia roletų ir horizontalių žaliuzių funkcionalumą. Pasirinkę šiuos stilingus dvigubo audinio roletus galėsite lengvai valdyti į kambarį patenkančios šviesos kiekį.

2. Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės – naujas, tačiau dėl savo patogumo ir didelio variacijų skaičiaus sparčiai populiarėjantis langų dekoro būdas. Šiomis žaliuzėmis itin patogu naudotis – jas galima sutraukti tiek į lango viršų, tiek į apačią ar bet kurią kitą lango vietą, taip pat pasirinkti dengti tik dalį lango. Sutrauktos žaliuzės yra kompaktiškos ir užima minimalų vietos kiekį. Šios žaliuzės – puikus sprendimas klientams, turintiems netradicinės formos langus, kadangi plisuotos žaliuzės turi įvairių variacijų, kurios nesunkiai pritaikomos ten, kur roletų ar įprastų žaliuzių nebūtų galima montuoti. Be to, audinių pasirinkimas labai platus, o kai kuriuos iš jų galima net skalbti!

3. Horizontalios žaliuzės

Horizontalias žaliuzes galime vadinti langų dekoro klasika. Šios žaliuzės ne tik ilgaamžės, bet ir itin funkcionalios – jomis lengvai sureguliuosite į kambarį patenkančios šviesos kiekį. Įprastos aliumininės horizontalios žaliuzės puikiai papildys minimalistinio ar urbanistinio stiliaus svetainę. Klientams, norintiems į kambarį įnešti ypatingo jaukumo, siūlome rinktis medines, prabanga dvelkiančias horizontalias žaliuzes. Natūralūs medinių žaliuzių atspalviai akimirksniu įneš Jūsų svetainei šilumos bei elegancijos ir niekada neišeis iš mados.

4. Romanetės

Romanetės – dar iš Romos imperijos laikų atkeliavęs ir iki šių dienų populiariu išlikęs langų dekoro būdas. Tai tarsi auksinis viduriukas tarp roleto ir užuolaidos bei puikus sprendimas nedidelio dydžio kambariams, kadangi neužgožia daug erdvės. Romanetės mėgstamos dėl savo unikalaus dizaino – traukiant grandinėlę, audinys kyla bei leidžiasi dailiomis klostėmis. Tai yra dažnas pasirinkimas svetainėse, kuris kambariui suteikia elegancijos bei prabangos pojūtį. Galite rinktis tiek lengvus, šviesai pralaidžius audinius, tiek sunkesnius, kambarį tamsinančius. Romanetės ne tik padės apsisaugoti nuo saulės spindulių bei svetimų akių, bet ir taps nepamainoma, įdomia interjero detale Jūsų svetainėje.

5. Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – dar vienas klasikinis langų dekoro variantas. Šių žaliuzių pliusas – universalumas. Kadangi žaliuzė pagaminta iš vertikalių juostų , valdymo grandinėle galite lengvai keisti jų poziciją įleisdami daugiau ar mažiau šviesos. Tai bene geriausias sprendimas didelių langų savininkams, kai norima uždengti dideles erdves, kadangi vertikalių žaliuzių matmenų limitai didesni nei kitų gaminių. Be to, jų vertikalus dizainas optiškai nemažina erdvės, o į vieną žaliuzę galima įkombinuoti net kelių skirtingų atspalvių audinių juostas, taip suteikiant kambariui gyvybingumo bei žaismingumo.

Mūsų klientai kalba

Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą
Laima

Laba diena,
Šiandien Jūsų montavimo specialistas mūsų bute Kaune, P. Plechavičiaus g.        iš naujo sumontavo gamykloje pakoreguotus roletus. Dabar langai už...

Skaityti visą
Tomas

Buvo atlikus pliusuoto tinkliuko remontas, tačiau įdėjo ne tas detales, dėl ko nepavyko susimontuoti. Informavus apie klaidą netrukus atvyko specialistai ir viską sutvarkė. ...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta