Turite klausimų?

500.000 uždengtų langų

28 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Ieškote įkvėpimo artėjantiems dideliems pokyčiams namuose?

 

O gal ketinate pakeisti tik detales? Pateikiame Jums spalvas ir atspalvius, kuriuos pasirinkę, tikrai neprašausite ir namams suteiksite stilingų potėpių.

Miško ir medienos atspalviai

Pastaraisiais metais gamtos motyvai interjere itin populiarūs. 2019 metų naujiena – masyvius tropinės žalumos motyvus keičia miškas su švelnia pilka, paparčių žalia ir šilta ruda spalvomis. Tokie deriniai yra „saugus“ pasirinkimas, suteiksiantis namams natūralumo jausmą.

Interjere medienos ir miško atspalviai

Gyvybingoji koralinė

Ši Pantone metų spalva neabejotinai turėtų būti Jūsų akiratyje kai tik pradėsite namų atnaujinimą. Jei ši spalva nėra prie širdies, galima rinktis vieną iš ją sudarančiųjų spalvų –  rožinę ar oranžinę. Į interjerą įvedus vieną iš šių spalvų, nuotaika kaip mat taps energinga ir pakylėta.

Koralinės spalvos roletas vonioje

Sodri žalia

Ši spalva turi jaukią ir gamtišką vertę, būdingą gamtai ir visai gyvybei. Nesvarbu kokiu laikotarpiu, sodri žalia puikiai dera su natūraliais dekoro elementais ir neutraliais atspalviais. Šį žalia toną galima sklandžiai įvesti bet kur – į sienas, baldus, langų dekorą.

Sodri žalia ir koralinė interjere

Tamsios, sodrios spalvos

Sodrios žalia, pilka, mėlyna, ruda – prisotintos nuotaikos ir santūrios charizmos. Dėl šių spalvų tamsumo reikėtų jas naudoti daug natūralios šviesos turinčiuose kambariuose.

Interjero tamsios sodrios spalvos

Blyški rožinė

Dėl savo bruožo nesunkiai derėti su kitais atspalviais, rausvi atspalviai vyrauja 2019 – ųjų metų tendencijose. Blyški rožinė šiemet poruojama su sniego balta ar citrinine geltona.

Interjere ir langų dekore blyški rožine

Miglota melsva

2019-aisiais matysime minkštus ir miglotus mėlynos atspalvius. Ši mėlyna savyje turi raminantį pilkos pustonį kuris sukuria ramesnę energiją namuose.

Interjero melsvi atspalviai

Optimistiška geltona

Šiemet išvysime spalvų, kurios asocijuojasi su optimizmu, pakilimą. Tokios kaip ryški geltona, sodri oranžinė ar nuotaikingoji koralinė neaplenks madingiausių interjerų.

Geltoni roletai interjere
Patiko idėjos ir spalvos? O gal turite savo viziją su konkrečiomis spalvomis? 

Skambinkite 8 640 12345 arba rašykite uzsakymai@lauresta.lt ir mes Jums padėsime visa tai įgyvendinti! Mūsų gausiame audinių kataloge tikrai rasite tai, kas patenkintų jūsų poreikius ir įkvėptų naujų, jaukių vėjų namams!

Mūsų klientai kalba

Diana Lina

Labai patenkinta roletais, greitai sumontavo ir užsakant juos pakonsultavo. Rekomenduoju...

Skaityti visą
Roma

Esame labai patenkinti šios įmonės atlikta paslauga. Užsakymas įvykdytas gana greitai ir kokybiškai. Flisuotas žaliuzes sumontavo meistras Vytautas. Nors meistriukas ir jaun...

Skaityti visą
Lilija

Didelis Ačiū visam Laurestos kolektyvui ir pardavimo vadybininkui Justui Vertelkai už puikiai atliktą darbą. Užsisakiau medines ir plisuotas žaliuzes, pagaminimo terminas tr...

Skaityti visą
Olga

Noriu padėkoti visam Laurestos kolektyvui už puikiai atliktą užsakymą! Ypatingai sužavėjo prefesionalus vadybininko Justo Vertelkos darbas, t.p. jo mandagumas ir geranorišk...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta