Turite klausimų?

500.000 uždengtų langų

25 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Ieškote įkvėpimo artėjantiems dideliems pokyčiams namuose?

 

O gal ketinate pakeisti tik detales? Pateikiame Jums spalvas ir atspalvius, kuriuos pasirinkę, tikrai neprašausite ir namams suteiksite stilingų potėpių.

Miško ir medienos atspalviai

Pastaraisiais metais gamtos motyvai interjere itin populiarūs. 2019 metų naujiena – masyvius tropinės žalumos motyvus keičia miškas su švelnia pilka, paparčių žalia ir šilta ruda spalvomis. Tokie deriniai yra „saugus“ pasirinkimas, suteiksiantis namams natūralumo jausmą.

Gyvybingoji koralinė

Ši Pantone metų spalva neabejotinai turėtų būti Jūsų akiratyje kai tik pradėsite namų atnaujinimą. Jei ši spalva nėra prie širdies, galima rinktis vieną iš ją sudarančiųjų spalvų –  rožinę ar oranžinę. Į interjerą įvedus vieną iš šių spalvų, nuotaika kaip mat taps energinga ir pakylėta.

Sodri žalia

Ši spalva turi jaukią ir gamtišką vertę, būdingą gamtai ir visai gyvybei. Nesvarbu kokiu laikotarpiu, sodri žalia puikiai dera su natūraliais dekoro elementais ir neutraliais atspalviais. Šį žalia toną galima sklandžiai įvesti bet kur – į sienas, baldus, langų dekorą.

Tamsios, sodrios spalvos

Sodrios žalia, pilka, mėlyna, ruda – prisotintos nuotaikos ir santūrios charizmos. Dėl šių spalvų tamsumo reikėtų jas naudoti daug natūralios šviesos turinčiuose kambariuose.

Blyški rožinė

Dėl savo bruožo nesunkiai derėti su kitais atspalviais, rausvi atspalviai vyrauja 2019 – ųjų metų tendencijose. Blyški rožinė šiemet poruojama su sniego balta ar citrinine geltona.

Miglota melsva

2019-aisiais matysime minkštus ir miglotus mėlynos atspalvius. Ši mėlyna savyje turi raminantį pilkos pustonį kuris sukuria ramesnę energiją namuose.

Optimistiška geltona

Šiemet išvysime spalvų, kurios asocijuojasi su optimizmu, pakilimą. Tokios kaip ryški geltona, sodri oranžinė ar nuotaikingoji koralinė neaplenks madingiausių interjerų.

Patiko idėjos ir spalvos? O gal turite savo viziją su konkrečiomis spalvomis? 

Skambinkite 8 640 12345 arba rašykite uzsakymai@lauresta.lt ir mes Jums padėsime visa tai įgyvendinti! Mūsų gausiame audinių kataloge tikrai rasite tai, kas patenkintų jūsų poreikius ir ikvėptų naujų, jaukių vėjų namams!

Mūsų klientai kalba

Tomas

Buvo atlikus pliusuoto tinkliuko remontas, tačiau įdėjo ne tas detales, dėl ko nepavyko susimontuoti. Informavus apie klaidą netrukus atvyko specialistai ir viską sutvarkė. ...

Skaityti visą
Danutė V.

Nuoširdžiai dėkoju už roletus diena-naktis, už greitai atliktą darbą, rekomenduosiu pažįstamiems. Linkiu Jums sėkmės!!! Pagarbiai Danutė V....

Skaityti visą
Genė Dobrovolskytė

Kokybiškos prekės ir priimtinos kainos. Ačiū....

Skaityti visą
Danutė

Noriu padėkoti jūsų firmai už pagalbą įsigijant detalę. Mano istorija tokia: turime lauko markizę be kasetės jau 10 metų. Užsakinėjome pas jūsų konkurentus " Dex...ą...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta