Turite klausimų?

550.000 uždengtų langų

30 metų patirtis

730 d. garantija

Tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų

Užuolaidų eleganciją sujungus į vieną derinį kartu su roletų praktiškumu, gautume aukso viduriuką – romanetes. 

Romenčių privalumai:

  • Patogu, praktiška ir funkcionalu. Romanetės yra elegantiška interjero detalė, o kartu ir puikiai apsaugo patalpas nuo tiesioginės saulės spindulių ir smalsių praeivių žvilgsnių.
  • Romanečių audinys gali būti iš perregimos organzos ar iš tvirto gobeleno. Roletų audinys taip pat puikiai tinka romanetėms. Audinių įvairovė ir universalumas leidžia idealiai priderinti romanetes prie esamo interjero ir jį papildyti.
  • Galima derinti ir naudoti kartu su užuolaidomis ar roletais.
  • Traukiant grandinėlę, romanetės audinys gražiai susiklostuoja.
  • Galima lengvai užfiksuoti bet kuriame pageidaujamame aukštyje.
  • Paprasta audinio priežiūra. Audinį tereikia nuimti nuo mechanizmo ir atsargiai išskalbti gamintojų nurodytos temperatūros vandenyje.

 

Romanetės kitaip nei užuolaidos neleidžia audiniui paslėpti visos sienos ir neužima daug vietos, todėl yra viena geriausių išeičių mažai patalpai.

Pilkos romanetės virtuvėje

Dažniausiai romanetės yra naudojamos kaip naktinės užuolaidos, tačiau kai kurios iš jų gali atlikti naktinių ir dieninių užuolaidų funkcijas. Jei norite visiškai užtamsinti kambarį, rinkitės storesnės medžiagos romanetės audinį, dažniausiai siuvamos iš gobeleno ar šviesai nepralaidaus roleto audinio.

 

Romanetės gali tapti tikrais meno kūriniais ant langų. Sugeriančiais ir šiek tiek praleidžiančiais dienos šviesa piešiniais jos atrodo dar įspūdingiau. Romanečių spalvos ir raštai gali derėti prie patalynės ar bendro interjero kolorito. Valgomajame ar svetainėje romanetės gali pridengti saulės šviesą ar paslėpti nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Romanetės puikus langų uždengimo variantas ir vaikų kambaryje.

 

Romanetes vonios kambaryje

Jei ketinate romanetę siūtis patys, svarbu pasirinkti tinkamą mechanizmą, kuris užtikrintų tolygų romanetės klosčių kėlimąsi bei estetišką išvaizdą. Deja, didžioji dalis prekyboje esančių romanečių mechanizmų turi labai primityvius komponentus, todėl romanetės dažnai deformuojasi, jų kraštai keliasi nevienodai, o virvutė susipina ritėje ir užstringa.

 

Jei tikitės ilgaamžio ir poreikius atitinkančio gaminio, turite galimybę siūtis romanetę žaliuzių centre „Lauresta“, prie kurios galėsite išsirinkti mūsų puikiai ištobulintą mechanizmą, pagal jūsų lango matmenis. Arba, jūs galite įsigyti tik romanetės mechanizmą, o pačią užuolaidą siūtis patys arba pas siuvėją.

Mūsų siūlomas romanetės mechanizmas su grandinėle yra vienas pažangiausių tokio tipo mechanizmų. Jis yra unikalus dėl ritės su guoliu, kurių dėka virvutė visados vyniojasi tolygiai ir nesipina, todėl užtikrina nepriekaištingą romanetės išvaizdą ir patogų naudojimą. Pagal užsakovo pageidavimą romanetės gali būti puošiamos įvairiomis dekoratyviomis detalėmis, pavyzdžiui spalvingomis virvelėmis.

 

Pagalvokite apie tai, kai pirksite romanetes savo būsto langams, tikimės, jog išsirinksite drąsų variantą ir būsite nustebinti gautu rezultatu.

 

Dėl romanečių ar kitų langų dekoravimo sprendimų siųskite užklausąskambinkite tel. 8 640 12345 arba atvažiuokite į artimiausią LAURESTA saloną.

Mūsų klientai kalba

Valdemaras

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą !!!! Veiksmas šalia Klaipėdos, meistras Marius(gaila nepaklausiau pavardės) montavo plisuotą tinklelį terasos durims. Vertinu trumpai: P...

Skaityti visą
Lina Interjero dizainerė

Ačiū už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Darbus ir paslaugas užsakiau, kai jų reikėjo "vakar", o Lauresta susitvarkė su užduotimi puikiai ir padarė viską laiku....

Skaityti visą
Laima

Laba diena,
Šiandien Jūsų montavimo specialistas mūsų bute Kaune, P. Plechavičiaus g.        iš naujo sumontavo gamykloje pakoreguotus roletus. Dabar langai už...

Skaityti visą
Tomas

Buvo atlikus pliusuoto tinkliuko remontas, tačiau įdėjo ne tas detales, dėl ko nepavyko susimontuoti. Informavus apie klaidą netrukus atvyko specialistai ir viską sutvarkė. ...

Skaityti visą

Naujienų prenumerata

Pirmieji gaukite specialius pasiūlymus, informaciją apie akcijas, nuolaidas

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Prenumerata sėkmingai užsakyta